Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény? Vagy ez nem...

Van még remény? Vagy ez nem sikerült?

Figyelt kérdés
Predictor early teszt mennyire megbízható?ma délután teszteltem,negatívat.15.-ére,vagy 16.-ára nem várom.a teszt doboza az írja,hogy akár 6 nappal menszesz előtt már kimutatja a babát.el lehet ezt hinni?vagy még reménykedhetek?
2018. máj. 10. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem fogom megérteni,hogy miért kell tesztelni ilyen korán?!Minek?Felesleges pénzkidobás,ráadásul csak megkavar.Nem tudod,hogy most azért negatív mert nem vagy terhes,vagy mert túl korán teszteltél.Én is babára várok,de nem tesztelgetek feleslegesen!
2018. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg a leírását, hogy érti a 6 napot. Talán 4 nappal nemvárt előtt... Reménykedhetsz persze, ez még nagyon korai volt.
2018. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.tudom hogy alapból korai volt tesztelni,de konkrétan azért vettem ezt a fajta tesztet,mert azt hittem hogy ez mutatni fog valamit.és most csalódott vagyok.2.:mit ír a leírása?a 6 napról?sajnos kidobtam a dobozát,benne a papírral
2018. máj. 10. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg évekkel ezelőtt néztem. De egymás alá valahogy hasonlóan volt írva

1 - 1 nap késés

2 - nemvárt napja

3 - 1 nappal korábban

4 - 2 nappal korábban

5 - 3 nappal korábban

6 - 4 nappal korábban


Mondom nem emlékszem teljesen pontosan, de 4 nappal nemvárt előtt volt az a 6 nap.

2018. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemvart előtti nap mutatott halvány pozitívat mivel egyből kijött a második csík tok örültünk neki be voltam zsongva aztan másik tesztel is teszteltem negatív lett aztan 6napot késett teszteltem de nem Predictorral mind negatív volt es végül megjött . Lényeg a lényeg vagy a második csík csík helye jött ki ennyire láthatóan vagy tényleg baba volt es azt a kezdeti Hcgt mutatta ki mivel 10es érzékenységű teszt csak nem maradt meg a baba ezt mar sosem tudok meg , de nagyon csalódott voltam , én nem veszek ilyen tesztet többet es nem is fogok nemvartig tesztelni mert felesleges stressz volt
2018. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapra nem vártam, vasárnap reggel már nekem elég egyértelmű pozitív volt a Predictor, de már szombat délután is volt a One Stepen egy nagyon halvány csík (bár arra azért nem vettem volna mérget).

Mindemellett szerintem ha ilyen korán negatív, akkor még nem kell leírni az esélyeket.

2018. máj. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mentruacio elott 1-2 nappal volt halvany de egyertelmu csik. Mikozben mar azott at latszott hogy hol kell lennie a csiknak ami rozsaszin lett. Amikor negativ volt azas kozben nem lattam sose a csiknak a helyet.

Nekem a predictor mutatta mindig helyesen es a legkorabban, egyertelmuen.

2018. máj. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!