Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most múlt el a menzeszem 1hete,de még mindig azt érzem,mintha meg akarna jönni és a melleim nagyon be vannak durranva,feszesek és érzékenyek!babát szeretnénk már majdnem 1éve,tesztet még nem csináltam,de még ki se mutatná szerintem!volt már valakinek hasonló?tapasztalatok,ötletek,segítség!köszönöm!
2018. máj. 10. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a kérdés, amire nem lehet jó választ adni. Tippelgetni tudunk, de azt te is tudsz egyedül. Van olyan, akinek volt ilyen tünete, és terhes lett, és van olyan, aki meg nem. 2 hét múlva tesztelhetsz, bár ez tuti nem terhességi tünet, túl korai lenne.
2018. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A napokban lehet a peteérésed,nekem is jelentkezni szoktak olyankor már a pms tünetek.
2018. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is találgatni tudok!21napos általában a ciklus,meg is jött 5ikén,de 7ikén már alig volt! 1én is voltunk együtt és már 7ikén is!szerintetek várjam meg a következő menszit a teszttel?
2018. máj. 11. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 21 naposak a ciklusaid,akkor most van peteérésed.

Április 22 körül lehetett az előző peteérésed,szóval ha terhes vagy,csak mégis "megjött",akkor már bőven kimutatja a teszt.

2018. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez 50-50,lehet,hogy akkor csak a leteérés!olyan rossz érzés negatív tesztel szembetalálni magad,amikor több ideje szeretnél babát :( vettem ma tesztet,holnap megcsinálom,ha nem felejtem el!
2018. máj. 11. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem,hogy nem fogod elfelejteni..:)

Szorítunk,de tényleg ne nagyon éld bele magad.

2018. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönööööm 💋❤ nagyon jóó lenne💋🍼
2018. máj. 11. 19:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megcsináltam a tesztet, de sajnos negatív,megvárjuk a következő menzeszt!
2018. máj. 12. 08:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom,talán a kövi hónapban akkor sikerül.:)
2018. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!