Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esküvő előtt terhesség? Hány...

Esküvő előtt terhesség? Hány hónaposan látszik meg a pocak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal nagyon szeretnénk már babát.Az esküvönk szeptemberben lessz. Szerintetek,ha júniusban neki állunk és tegyük fel össze is jön,akkor látszódni fog már a pocakom? Érdemesebb lenne várni és inkább az esküvő után próbálkozni? Ti mit gondoltok erről?

Köszönöm a tanácsokat,válaszokat.

31/L



2018. máj. 13. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Én kivárnám, na nem a has mérete miatt, hanem mi van akkor, ha hányós leszel? Én a 9. hétig nem hánytam, gondoltam hű de jó, megúsztam, utána meg kórházba kerültem, mert napi 20-nál is többször hánytam. Vagy mi van, ha ne adja Isten veszélyeztetett terhességed lesz? Úgy ahogy van, mondhatod is le az esküvőt. Szerintem nem azon a pár hónapon múlik. De persze neked kell tudni, mi a fontossági sorrend. Ha nem ragaszkodtok a szeptemberi esküvőhöz, akkor lehet előbb is próbálkozni.
2018. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát alkattól is függ sztem, de olyan 5 hónapos körül kezd látszódni igazán. Amúgy nagy buli terhesen esküvőt szervezni/ tartani... Pláne ha az első trimeszterben sokat vagy rosszul, fáradt stb.

De ellenpélda:jó barátnőm pont 5 hónapos terhesen ment férjhez, de nagyon frankó ruhája volt, igy csak akkor látszott a pocak, ha direkt fogta a hasát 👶 szóval rajtatok múlik

2018. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem semmi bajom nem volt terhesseg alatt. De ki tudja nalad hogyan lesz. Azert a nok nagy resze rosszul van. Tehat elegge kockazatos
2018. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez alkat kérdése. Nekem a 2. hónapban már rákérdeztek.
2018. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is várjátok meg az esküvőt.A terhesség megviseli a szervezetet,rosszullétek,nagy fokú fáradtság stb.Most vagyok 10 hetes terhes a második gyerekünkkel,se az első,se a mostani terhességemnél sem kívánnék lebonyolítani egy esküvőt.
2018. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Én hat hónapos várandós voltam mikor összehazasodtunk.bennünket nem zavart ha épp akkor leszek terhes.nagyon szép testhez simuló ruhám volt!

Kb nekem a harmadik hónaptól látszódott a pocakom mivel 158 centi és 48 kiló voltam,a hasam meg Sosem volt így feltűnően látható volt :D

Amugy meg igen benne van a pakliban h rosszilleteid lesznek,vagy nagyon fáradékony leszel.50-50% az esély igazából.én belevagnek :)

2018. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Én már 12 hetesen le sem tudtam volna tagadni, hogy terhes vagyok, ha akartam volna se.

Viszont nálam alap volt, hogy előbb összeházasodunk, aztán vállalunk babát. Persze nem szólok meg senkit, aki nem így csinálja. Tehát előbb összeházasodtunk, aztán próbálkoztunk a terhességgel. Ami egyébként bő fél év alatt jött össze.

Viszont kismama voltam, amikor a legjobb barátnőm esküvője volt. Nos, nem sokat voltunk ott, mert gyakorlatilag az egész terhességemet végighánytam, sokat voltam rosszul, tehát a levesig jutottam az esküvőn, aztán megvártuk, míg legalább a férjem eszik pár falatot, aztán eljöttünk haza, mert annyira rosszul lettem.

Szóval nem azon a 4 hónapon fog szerintem múlni. Én biztos védekeznék addig még.

2018. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Meggyőztetek.Inkább várok.Biztos,ami biztos :D
2018. máj. 13. 09:30
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemnél rókáztam, szédelegtem össze-vissza a 5-6. héttől a 16. hétig.

Persze van aki szinte észre sem veszi, a mensi elmaradásán kívül, hogy terhes.

Ezt neked kell eldöntened, bevállalnod.

2018. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha az esküvőn jól akarod érezni magad inkább ne legyél terhes! Nem ihatsz, fáradékony leszel, lehet hogy rosszul leszel! Én az első terhességemmel 14 hétig hánytam. A másodikkal igaz nem de olyan voltam mint egy zombi. Semmi energia állandóan aludtam volna! Kibirjátok azt a pár hónapot nem? Inkább koncentrálj arra hogy az esküvő szuper legyen, maximálisan érezd magad az életed egyik legszebb napján!
2018. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!