Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogantatás után kb hany...

A fogantatás után kb hany hettel kezd latszodni a pocak? Vagy a terhesseg jelei (a mebsi elmaradasan kivul) mikor vehetoek eszre?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

pocak fogantatás után 4 hónappal. illetve előtte ugye van a puffadás, de az nyilván akkor is lehet ha nem terhes valaki csak olyat evett.

tünetek már 2 héttel utána lehetnek, ugye a teszt is akkor mutatja ki, tehát akkor már van annyi hcg, hogy legyen tőle egy kis hányinger mondjuk

2016. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az első terhességi tünet (a vérzéskimaradást nem számítva) 17 héttel a bűvös éjszaka után kezdődött. Ekkor éreztem először mocorogni a magzatomat.

Pocak 12 héttel a nagy akció után már "gyanús" volt a környezetem számára.

2016. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En szerintem nem vagyok terhes de megilyedtem mert fel vagyok puffadva meg egy kicsit erzekenyek a melleim de ez a menstruacio erkezese miatt is lehet nem? :)
2016. júl. 24. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsük el, hogy ez azért egyéni is, az OK, hogy az elején senkin sem látszik, de van, akin szülés előtt sem igazán és egyes jelek kimaradhatnak adott esetben.
2016. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pocak, szigorúan biológiai szempontból, vékony/normál testalkattal számolva: legkorábban a 16.héten, mert előtte a medencében van még a méh, nincs mit kidomborítania. A 16. héten kiemelkedik a medencéből és akkor kezd látszódni a terhespocak.
2016. júl. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarán nyugodj meg. Még nem is késik, nem nőtt a pocakod, csak beképzeled.
2016. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16. Héten jön ki a méhed a medencéből ezután kezd el nőni a pocak. Előtte csak a puffadás látható ;) 17+3 hkm
2016. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!