Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó mensim október...

Az utolsó mensim október 9.-én jött meg. Az ovulációt 24. környékére számoltam. 27-28.-án a bal petefészkemnél szúró fájdalmat észleltem. Lehetséges, hogy ez már terhesség?

Figyelt kérdés
A derekam három napja fáj. A mellbimbóim körül apró dudorokjelentek meg. Rajta a bőr száraz. Csak akkor érzékeny, ha hozzányúlok. December óta nem szedek gyógyszert.
2008. okt. 30. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
hát ebből még lehet bármi ha késik tesztelj és kiderült. tudom nem ilyen válaszra számitottál csak misem tudunk mitmondani mert sok tüneted nincs és még nemis késik
2008. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hány naposak a ciklusaid? Lehet, hogy csak 27-én volt peteérésed és azt érezted. De lehet hogy korábban volt a peteérés és 27-én már esetleg a beágyazodás miatt volt fájdalmad. Biztosat csak az elmaradt mensi napján tudsz meg.
2008. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem oktober 8-án volt utoljára menzeszem.Nekem hőmérő szeritn 20-a körül volt pé-m. szóval ha előbb volt mint számoltad akkor szerintem lehet beágyazódás miatt is.

2008. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem, hogy ez már talán beágyazódás volt.
2008. okt. 30. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is okt.9-e az utlsó mensim napja. Én pont orvosnál voltma okt.22-én és mondta, hogy a következő 2 napban próbálkozzunk, mert elég nagy esélyért indulunk a babáért :) .Én is ezt érzem ,amit te. De nekem leginkább a legfurább a mellem, mivel nekem soha nem volt érzékeny még mensi előtt se. Nekem ez a leggyanúsabb.Szorítok neked? Te mikorra nem várod???
2008. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy szorítasz, én is szorítok neked! A köv. mensi nov 6.- án esedékes.

2008. okt. 31. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 6-ára nem várom :) !!! REmélem jó napunk lesz 6-án :)
2008. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyakori vizelési ingerem van, a méhnyak magasan helyezkedik el, és nem érem el a méhszájat, ami kemény tapintású. Cicik, gyomor rendben.
2008. nov. 3. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!