Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja nem jön meg,3negatív...

10 napja nem jön meg,3negatív teszt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
10 napja nem jött meg a havim, babaprojekten vagyunk párommal.. április 9-én volt meg utoljára, szedek trimesztert, május 6-ra "nem vártam" és nem is jött, ma csináltam meg a harmadik tesztet, de negatív.. tudom sokan úgy vélik, ha a teszt nem mutat, nincs is baba.. de sok helyen olvastam, hogy nem mindenkinek mutatta ki. Június 1-re kaptam nőgyógyaszhoz időpontot, esz az ideg, hogy mivan. Remélem baba, de nem élem bele magam..

2018. máj. 15. 09:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy baromira fáradt vagyok, hányingerem is van, szúrkál a petefészkemnél, méhemnél, meg ilyen apróságok..
2018. máj. 15. 10:00
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha vezetnél hőgörbét, tudnád, hogy tényleg késik-e, vagy csak később/nem volt tüszőrepedés. Így bármi lehet.
2018. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írod hogy sok helyen olvastad hogy lehetséges hogy csak nem mutatta ki a terhességet. Akkor tudod a választ, nem? Lehetsz terhes. De nem biztos. Tehát el tudsz menni orvoshoz, hcg vérvételre. Tippekkel sajnos semmire nem mész! Egyik nőnek ugyanezekkel a paraméterekkel terhesség volt, másiknak késés, harmadiknak ciszta, negyediknek hormongond.
2018. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 4-5késik és 2 negatív teszten van, és nagyon elvagyok szomordva, hogy most sem fog összejönni.

Szorítok neked,hogy baba legyen!:)

2018. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16.napon lett pozi a teszt, késői peteérésből fogant
2018. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 harom muszakba jarok, ugy tudom a hot azonos idoben kell merni ebredeskor. harom muszakba ez nekem lehetetlen.
2018. máj. 16. 05:46
 7/13 A kérdező kommentje:

#3. Megyek dokihoz, de csak jovohet utanra kaptam idopontot.. :/

Tudom, hogy tippekkel nem megyek semmire, mert mindenki mas es mas, es nem csak terhesseg miatt maradhat ki.. Rettegek attol, hogy valami nogyogyaszati bajom van, legutobb a ket unnep kozott voltam dokinal, akkor minden rendben volt, lerdze tudom, annam mar 5honapja. Csak ez a majdnem ket het ez sok. Es ideges vagyok, mert nem tudom mivan..

2018. máj. 16. 06:08
 8/13 A kérdező kommentje:

#4

En is nagyon remelem, hogy baba van a dologban, mert nagyon orulnenk neki, bar en nem merem bele elni magam.

Koszi.

En is szoritok, hogy nektek is osszejojjon! :)

2018. máj. 16. 06:10
 9/13 A kérdező kommentje:

#5

Remelem nalunk is ilyesmirol van szo. :)

2018. máj. 16. 06:12
 10/13 anna.love ***** válasza:

Felejtsètek el a hőmèrőzèst..èn azt hittem nekem soha nem lehet, pco miatt , ugye ez egy elèg nagy hormonproblèma, mindig fogamzàsgàtlòt szedtem de màr több mint egy ève nem szedem, èrdekes mòdon amint kiürült a szervezetemből a fogitabletta 5 hònapig szèpen megjött szinte percre pontosan. Most 7 hetes vagyok...

Naptàrmòdszerrel hoztuk össze , ha 14 meg kell jönnie, abbòl vonj le 14 napot, ès az eredmèny megmutatja mikor van peteèrès ..előtte 4-5 nappal màr èrdemes ràfeküdni a dologra ugyanis addig a hìmivarsejt...persze ez akkor működik ha rendszeres a menszesz..nekem a hőmèrőzès nem segìtett...össze vissza etedmènyek voltak...szurkolok hogy sikerüljön

2018. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!