Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusi pozitív tesztelők vagy...

Májusi pozitív tesztelők vagy még bizakodók, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy van-e + teszt vagy még csak vársz rá, gyűljünk össze és beszélgessünk
2018. máj. 15. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:

Szia! Én szombatra nem várom. :) Ez lenne a 7. sikertelen hónapunk.

Ti mióta vártok a babára?

2018. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem három napja késik csináltam tesztet de sajnos negatív lett még reménykedünk a párommal.:))

2018. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Én múlthéten teszteltem pozitívat, pénteken vérvételen is voltam, a hcg-m 530 U/L. Első babánk lenne, bár már tavaly volt egy terhességem, de sajnos az méhen kívüli volt. Szóval emiatt egy kicsit stresszelek, de bízom a legjobbakban. :)

Veled mi a helyzet, mikorra nem várod?

Szurkolok mindenkinek! :)

2018. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
Tegnap teszteltem pozitívat.Nagy meglepi volt,mert nem terveztük.Vagyis de,csak miután a kisfiunk betölti az egy évet azután álltunk volna rá a tesótémára,de hát hamarabb akart jönni a kislurkó.Nekünk egyébként 3.baba.A nagylányunk már 4 és fél éves,a kisfiunk 7 hónapos.
2018. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
Nekem négy napja késik, eddig a tesztjeim irtó halvanyan debmintha pozitívak lennének. Én még reménykedem.
2018. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
Én jövő hét csütörtökön tesztelek, nehéz annyit várni... :)
2018. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én holnap-holnap utánra nem várom de ezt a hónapot már elengedtem! Sztem nem jött össze! 4.hónapunk és első baba lenne! Majd kiderül! Csajok drukkolok nektek! C90
2018. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy én közétek tartozom-e, de leírom. A párommal még várni akartunk nem szerettünk volna még egyelőre, ezért is szedtem fogamzásgátlót. Utóbbi 2 hónapban 6 nap helyett 3 napos lett a megvonásos és ebben a hónapban pedig megjött egy szombati nap 3 napig tartott és ahogy abbamaradt másik nap már megint kezdtem görcsölni, mintha megint meg akarna jönni görcsöltem is 4 napig aztán megjött negyed órára kb és ennyi úgyhogy teszteltem és halvány pozi lett. Nem értem mi történhetett. Hasonló tapasztalatok?
2018. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem sajnos 25-30 naposak a ciklusaim, ami azt jelenti hogy mától nem szeretném hogy megjöjjön. Viszont megy a hasam, fáj a cicim és a pattik is jönnek, érzem a hasam amik nálam mensi előtt is mind megvannak. Elutazunk a hétvégén és ha valami csoda folytán nem jönne meg akkor utána tesztelek (legalábbis ez a terv)


#1 Nálad van bármilyen tünet vagy megérzés?


#2 Van esetleg hír, változás azóta?


#3 Gratulálok!!!

Biztos, hogy most minden a legnagyobb rendben lesz! Kell menned ismételt vérvételre valamikor?


#4 Aztaaa, 3. bébi, gratulálok hozzá (is)!

Nálunk is majdnem a harmadik lenne, 1-1 van mindkettőnknek és az első közöset szeretnénk.


#5 Halkan, de gratulálok! Azóta erősödött már?


#6 Mindig az utolsó napok a legnehezebbek, legalábbis nekem. Idegtépő, de drukkolok nagyon!


C90, veled miújság? Miért engedted el ezt a hónapot?

Nálunk a 3. hónap, hogy próbálkozunk és én is azt érzem hogy már nem feszülök be rajta annyira és nem csak ez jár a fejemben, de azért izgatott vagyok és bizakodom. Te is így értetted vagy a megérzésed?


#8-as, neked csak annyit tudok mondani hogy mindenképp menj el nőgyógyászhoz! Akár a sürgősségire is, nehogy méhen kívüli legyen.


Aki úgy érzi írjon nevet, én Réka vagyok :)

2018. máj. 16. 14:39
 10/69 anonim ***** válasza:

Kitartás Réka! Lehet ez bárminek a jele! Drukkolok neked!!

Nekünk ez a 4.hónapunk! Múltkori mensi megviselt, ugy éreztem nagyon rágörcsöltem a dolgokra szóval most elengedtem mindent! Akkor voltunk együtt mikor kedvünk volt! PÉ környékén pont igen, de nem tudom jókor-e! Most meg is vagyok fàzva, elvileg holnapra nem vàrom! Leghosszabb ciklus szerint szombatra! Szerintem majd max pénteken tesztelek! De nem hinném hogy ez a mi hónapunk lesz! C90

2018. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!