Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van pozitív tapaszta...

Valakinek van pozitív tapasztalata társkereső oldalkról? Mert engem most zsinórba csak az "érdekes" lányok találnak meg. Rám írnak, de minek. Témájuk nincs, ha én hozok fel arról nem tudnak beszélni, találkozni nem akarnak csak beszélgetni.

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
"Rád írnak". Mintha a lottó 5-öst nyerted volna meg XD Amúgy fos az összes.
2013. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem negatív,mind úgy hogy jó képűnek tartanak.El se merem képzelni egy átlagos vagy ronda miket élhet át ott...ááá felejtős..csak is élőben ismerkedek.Fél évet elb...sztam rá...de minek?
2013. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tottál feles....szerintem legalábbis
2013. júl. 2. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen témákat hozol fel amikről szeretnél beszélni? Legpozitívabb tapasztalataim itt lettek, de sok a buta gyökér.


22/N

2013. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hát.És azt is elárulom neked hogy a legtöbb nő azért van ott fennt hogy kapjanak napi 20-30 levelet..ezzel ki is fújt.
2013. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!