Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruáciom egy...

Késik a menstruáciom egy napja de a teszt negativ. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
28 napos a ciklusom most hagytam abba a fogamzásgatló szedését ez volna az első renden menzeszem de nem jött meg. Töbször voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Vajon a terhesség miatt késik vagy a fogamzásgátló összezavarta a szervezetem? Volt már valakivel ilyen?

2018. máj. 15. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:
A teszt amit csináltam 25 ös érzékenységü
2018. máj. 15. 11:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap késés bárkinél belefér, pláne fogamzásgátló után. Valószínűleg össze vannak zavarodva a hormonjaid. Hogy a teszt negatív lett, szerintem elég egyértelmű.
2018. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátló után az első ciklusom 35 napos volt, pedig gyógyszer előtt 28-29 napos. Ettől lehetsz terhes, csak hosszabb ciklusnál az ovu is későbbre esik, úgy meg korai a teszt.
2018. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bárkinél előfordul, hogy késik egy napot.

Fogamzásgátló abbahagyása után pedig van, akinek hónapokig meg se jön vagy össze-vissza.

És persze olyan s előfordul, hogy egy nap késésnél még negatív a teszt, pedig terhes az illető.

De nagyobb esély van arra, hogy csak még össze van zavarodva a ciklusod.

2018. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap megyek a dokihoz és ő remélem megmondja , hogy mi van .
2018. máj. 15. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tartozik rám, a te dolgod, de orvoshoz mész, mert egy (!) napot késik a menstruációd? Nem fog tudni semmit mondani, csak hogy a fogamzásgátló valszeg megkavara a ciklusod. Ha a teszt negatív, az orvos se fog terhességet látni.
2018. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak emiatt ket honappal ezelot cisztat latott es azt mondta ket honap mulva menyek hogy nezzek meg eltunt e
2018. máj. 15. 16:58
 8/8 anna.love ***** válasza:

Egy napos kèsèssel minek csinàlsz tesztet?

Fogamzàsgàtlò összekutyulhatott, alapbòl nem jò, nem szabadna szedni senkinek, katasztròfa amit a szervezetben művel

2018. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!