Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tablettàtòl...

Clostilbegyt tablettàtòl lehet olyan hogy nincs ovulàciò?

Figyelt kérdés

10hònapja pròbalkozunk a kistesòval , de nem akar jönni. Voltam kivizsgalason , vèrvètelen. Kaptam Clostilbegy-t tablettàt amit naponta 1x1 szemet kell bevennem a mensim 3.napjatol . Progi hianyom van. 11,45 Nmol lett az eredmèny. Arra kaptam a tablettàt.

Ma elkezdtem az ovu tesztet csinalni , ami semmit nem mutat.

Ilyenkor mar kellene elvileg ? :(

Tudtok valamit ajanlani ?

Baratcserjèzem ,terhesvitaminozok, plusz mellè mèg folsav meg D vitamin. Köszi


2018. máj. 15. 11:49
 1/7 Miculi111 ***** válasza:

Szia én nekem is a progimal volt probléma de én kaptam progesteron tablettát amit 1×1 et kell szedjek (este).

Closty nekem csak jót tett lett egy 22mm es tüszöm mellette szedek elevit komplex 1-et.

De mielött szednél is akármit ezt nem a terhes vitaminra értem! Elötte beszélj dokidal! Lépj a nyakára mert ha progi problémád van akkor ír neked is progi nővelöt!

2018. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miculi111 ***** válasza:
Sok sok sikert a babucihoz!
2018. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
napi 1 closti elég soányka. De amúgy simán lehet, hogy nem fogsz ovulálni tőle. rengeteg ilyen ciklusom volt már.
2018. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem napi 1x1 volt az adag es lett baba , igaz sajnos hamar elment. De aztan ujra 1x1 dozist kaptam es lett baba, aki itt szundít most mellettem , 2hós :)

De van akinek 3x1 closti se csinál peteérést..szval sajnos elofordul. Ismerek ilyet.:/van akinek csak a szuri hat de van akinek még sajnos az sem.

2018. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Clostyt szedtem 5 ciklus naptol 1 et egy nap es 2 db 17mm tuszom lett. Kaptam tuszorepesztot es progeszteron potlast. Nem koveti a doki ultrahangon? En nem is teszteltem mert uh kovette es vervetel utan mondta mikor kell repeszteni es az egyuttletet idoziteni.
2018. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen , ezt elfelejtettem irni hogy ugye elkezdtem a mensim 3-ik napjan ès a 10.napig kell szednem. Es a 10.nap kell mennem uhra hogy ràlessen mi a helyzet. Alàhùzta nekem papiron , hogy mivel akkor mikor csinaltak a vervetelt lutealis fazisban voltam es minimalis elteres van az eredmenyben, azert kaptam csak a clostyt.

Mar sokszor megakartam kerdezni , de sose jott ki ra a lepes. 😁 a tuszorepeszto inekciot hova adjak ?

2018. máj. 15. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A tuszorepeszto inekciot hasba adjak 🍀
2018. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!