Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akar beindulni a menstruác...

Nem akar beindulni a menstruációm, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

tegnap kellett volna megjönnie,és jött is,csak nem indul be azóta sem...rózsaszínes,halvány

pirosas átlátszós.pont így szokott kezdődni,de már 2 napja ez megy,nem indul meg,és csak a wc papír olyan,egyáltalán nem folyik. egyébként bőséges vérzésem szokott lenni.azt olvastam,a beagyazodasnal inkabb barnás feketés,és menzesz elott par nappal...hasfajas úgyanúgy jelentkezget,mint mielott megjon.kinek volt már ilyen és mi volt a folytatás? mi a véleményetek? nem lehet esetleg életmódváltástól? vagy pia? pár napja kicsit tobbet ittam..plusz 3 hete allando ejszaka dolgozom. hajnalban indulgatott meg mindkét nap, aztán hazajovok,lefekszem,es abbamarad...


2018. máj. 17. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhességre van esély? Vagy lehet hormonális probléma.
2018. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyszer volt eddig ilyen, de akkor másnapra beindult...eleg pontos szokott lenni. egy aktusom volt a hónapban,ha peteérésre hagyatkozom akkor nem lehet elvileg...es vedekeztunk is,de ugye semmi sem biztos
2018. máj. 17. 09:21
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon ideges vagyok emiatt, nagyon nem akarnék még terhes lenni
2018. máj. 17. 09:22
 4/9 A kérdező kommentje:
esetleg valamivel próbálkozzak,hátha megindul? tornázzak vagy mit tudom én :D bár nem ülőmunkát végzek amúgy sem....
2018. máj. 17. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
A mozgás elvileg segíthet. Mindenesetre várj még és ne idegeskedj, mert az is befolyásolja.
2018. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mondjuk már vagy egy hete total ideges vagyok miatta, nagyon vártam hogy megjojjon,mert a kovetkezo napokban olyan programom lenne,ami kozben nem szerettem volna tarsasagnak..de mostmar az sem erdekel,csak jojjon
2018. máj. 17. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem légy türelmes, majd beindul. Nem vagy terhes, elég kicsi az esély.

Ha nagyon sürgetni akarod, akkor végezz egy óra intenzív kardio edzést, a végére megindul, vagy igyál vörösbort.

2018. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egész biztos,hogy nem terhesség áll a dolog mögött,talán holnapra beindul majd.
2018. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,most hogy aludtam teljesen leállt...remélem úgy lesz,ahogy írjátok, és csak szivat a testem :)
2018. máj. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!