Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitívnak számít...

Halvány pozitívnak számít száradás után?

Figyelt kérdés
5chq4Dt
2018. máj. 19. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs link,de nem,száradás után nincs pozitiv eredmény,csak idön belül.
2018. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2018. máj. 19. 11:23
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A teszteket addig kell leolvasni amit a hastnálati utasítás jelöl.

Pl: 3-5 percen belül. Vagyis sem előtte, sem utána megjelenő/eltűnő csík nem számít.

2018. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez az új őrület, hogy szétszeditek a műanyag borítású teszteket?
2018. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg idon belul is negativ ... nem ertem, mit nem lehet a terhessegi teszten erteni.
2018. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen negatív, még csak nem is vagy-vagy.
2018. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
száradási csík,nekem is ilyen volt,én is szétszedtem mert nem tudtam eldönteni.Szerintem tesztelj pár nap múlva ha pozi akkor kimutatja 1-2 percen belül,de ez negatívnak tűnik nekem.
2018. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jólvan rendben negativnak veszem pár nap vagy egy hét és újra tesztelek. köszi hogy megnéztétek. amugy nem tudom moért kell örűletnek hivni azt ha valaki szét szedi a tesztet azt csinálok vele amit akarok személy szerint legalábbis.akit idegesit vagy ezen az aproságon fel húzza magát ne is nézen és ne is válaszoljon ilyen kérdésre ...mert ha egy ilxen témáz fel húzza magát nem is gondolok bele a magán életében. ilyen egyszerű....a kérdésre kell válaszolni.
2018. máj. 19. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vadidegen vagy számomra. Semmit nem mozgatsz meg bennem, pláne nem húzom fel magam ;) A szövegértést még gyakorold, nem téged neveztelek őrültnek, hanem új őrületnek neveztem a teszt szétszedését.


Egyébként a kérdésre is válaszoltam előtte, amit jól lepontoztál. Pedig az hasznos válasz volt. Csak neked nem tetszett az igazság.

Leírtam: a használati utasításban benne van mettől meddig lehet leolvasni. Sem előtte, sem utána nem értékelhető.

Szerintem ez nem bonyolult.

2018. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én nem pontoztalak le téged. és már megint mással vagy el foglalva a szővegértéssel. na látod épp ezért irtam amit irtam -tök mndegy hogy örűletnek nevezted a teszt szét szedését neked miért fáj. mindegy is nem dőlt össze a világ egy nyavat teszt miatt hadjuk is a kérdést. további szép kellemes napot mindekinek.
2018. máj. 19. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!