Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükséges eseményutani?

Szükséges eseményutani?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és fogalmam nincs hogy felejthettem el tegnap bevenni. Először fordult velem ilyen elő. A betegtájékoztatót olvastam, de az én problémámról nem ír. Este 7kor szoktam bevenni, reggel együtt voltunk a párommal és mikor keltünk fel reggel 9kor akkor jutott eszembe, hogy este elfelejtettem, mikor megláttam a tablettát a polcon. 3-án múlt el a megvonásos vérzésem és ha nem szedném ma kéne, hogy legyen peteérésem. Kiegészítő védekezést nem használtunk, mivel nem tudtam, hogy nem vettem be. Szerintetek szükséges esemény utáni?
2018. máj. 19. 14:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sunya. Írja, hogy mikor mennyi az esélye, de azt nem, hogy ilyenkor mi a teendő, ha már voltunk együtt kiegészítő védekezés nélkül.
2018. máj. 20. 17:56
 12/12 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez valami külföldi variációja annak a tablettának, amit én is szedek.

Ha második héten van egy szem kihagyás, nem kell tenni semmit. A védettség nem csökken.

2018. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!