Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 20. napján voltam...

A ciklusom 20. napján voltam ultrahangon, a jobb oldalon látott a doki 13mm domináns tüszőt. Van rá esély, hogy baba legyen belőle?

Figyelt kérdés
A nyálkahártyát 11mm-nek mondta. Ez volt a 3. Clostilbegyt-es hónapom. Egyébként 35-36 naposak a ciklusom, ebben a hónapban még nem volt pozitív ovu tesztem, pedig már a 22.napnál tartok.
2018. máj. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem akarlak megbántani? De milyen választ vársz laikusoktól, ha a dokidtól nem kérdeztél erre rá?


Mi tudunk neked szurkolni, hogy sikerüljön. De érdemleges választ sajnos ebben a kérdésben nem lehet adni.

Ha minden rendben van, és minden klappol, akkor is csak 20-25% az esély a fogantatásra. És akkor utána jön még egy rakás rizikófaktor. A kémiai terhesség lehetősége, későbbi vetélés...


Szóval nehéz tudom. Csak szurkolni tudunk!

2018. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, ezekkel természetesen tisztában vagyok. Inkább olyanra lettem volna kíváncsi, hogy volt-e/van-e valaki hasonló helyzetben.
2018. máj. 21. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

A 13 mm még nagyon messze van attól, hogy repedésig érjen. Ha a 20. napon volt ekkora, az már nem biztos, hogy meg fog érni a ciklusban. Átlag 2 mm-t nő a tüsző naponta (ha nő) és 22-25 mm-esen reped. Szóval az UH-hoz képest minimum 5-6 napra lenne várható pozitív ovuteszt majd repedés. Kár, hogy,nincs hőgörbéd, abból le lehetne majd olvasni, hogy megrepedt-e, elég hosszú-e a luteális fázis, stb.


Ha megérik mégis és együtt is vagytok 2-3 naponta, akkor van esély babára, ha anovus marad a ciklus, akkor nyilván nincs.

2018. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!