Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges h terhes vagyok?

Lehetseges h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt lefeküdtem a barátommal és azóta gyakrabban kell a wc-re pisilni jarnom és egész nap görcsölök mikor már 8 napja elmult a menstruációm

Lehetséges h terhes vagyok?



2018. máj. 21. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb dolgot kihagytad: volt olyan hogy védekezés nélkül volt benned?
2018. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk
2018. máj. 21. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen van rá lehetőség
2018. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az nem lehetséged h valami más bajom van ? Mert 2 nap után nem mutatkozhat meg a terhesség jelei csak 3 hét után

Azis lehetséges h szisztám van nem?

2018. máj. 21. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok minden lehetséges. Lehet hogy alapból valami baj van mint ahogy írtad ciszta. De terhes is lehetsz mert nem védekeztetek. Akár valamit el is kaphattál ismét mert nem védekeztetek. Menj el nő dokihoz.
2018. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Nem tudom, mi az a sziszta, de ha ennyire parázol a terhességtől, miért nem védekeztél? Eltekintve attól, hogy kamuzol.
2018. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te magad írod, hogy ennyi idő után nem lehetnek terhességre utaló tüneteid, majd megkérdezed, szerintünk utalhat e terhességre... Lehetsz terhes, de nem attól görcsölsz, ez egészen biztos.
2018. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!