Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Párommal már hónapok óta próbálkozunk h legyen picink.

Viszont van egy kis probléma, márc 28.án kellett vna megjönnie, előző napokba együtt voltunk és mondtam, hogy próbálkozunk...

És váratlanul ma megjött, görcsölök meg minden ugy van ahogyan szokott is lenni...

6 napot késétt és most meg van...

Esetleg ha van vmi tippetek vagy voltatok már így és megosztanátok velem, azt előre is negköszönném :)


2018. ápr. 2. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha késéssel váratlanul jött meg, és nagyon görcsölsz és erőse(bbe)n vérzel (mint szoktál), akkor valószínű, hogy volt baba, csak valami gond volt vele. Én erre tippelnék.
2018. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erősebb, csak minthogyha nem akarnánk semmit nem csinálnánk semmit és megszokottan görcsöl, h ha volt is baba es megjött honnan tudom meg h tényleg volt e? De hallottam olyat is h van vérzés beágyazódáskor is
2018. ápr. 2. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt szerintem így sehonnan. Esetleg csinálsz egy tesztet, és ha volt és még nem ürült ki a hcg a szervezetedből, akkor nagyon halványan még pozitív lehet. Beágyazódáskor lehet vérzés, de az inkább barnázás, vagy ha vér, akkor is maximum csak pár kis apró csepp.
2018. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de ez lett mostanában a divat, hogy ma már a menstruáció is terhességi tünet lesz?

Bármitől késhet, és ha menstruálsz rendesen, akkor nem vagy terhes.

2018. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nők 90%-ával elő szokott fordulni,hogy olykor-olykor késik vagy kimarad a vérzése,nem olyan nagy dolog.

Menstruálsz,nem vagy terhes.

2018. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!