Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A természetgyógyász segíthet?

A természetgyógyász segíthet?

Figyelt kérdés
Ti hisztek abban, hogy 1,5 év küzdelem után segíthet a természetgyógyász a teherbeesésben?
2010. jún. 15. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Fűben-fában orvosság. Hacsak nincs valamilyen helyrehozhatatlan, javíthatatlan szervi baj.

2010. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem is előbb érdemes kivizsgáltatni magad. Csak ha az orvosok nem találnak semmit, akkor.
2010. jún. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kivizsgálásokon már túl vagyunk...
2010. jún. 16. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna.1.5 évnyi próbálkozás.Baba még nincs pedig nekünk sincs semmi bajunk.Ajánlottak egy nagyon jó természetgyógyászt ahova tegnap el is mentem.2 óra hosszát voltam nála.Beszélgettünk és megmasszírozott,és mindez 4000-be került.Azt mondta a legfontosabb a lúgosítás.Hagyjam el a disznóhúst egyek nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt.Csináljak akár naponta ülőfürdőt és heti 1 nap böjt.Igyak cickafark és csalánteát.Ha van még ezzel kapcsolatban kérdésed,írj.
2010. jún. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy rákérdezek megint, de az átjárhatósági is megvolt? Mert az egyik ismerősömnél nem csináltak ilyen vizsgálatot, fel sem hozta az orvosa, csak a többit (hormon stb.) Ennek ellenére azt mondta, hogy egészségesek, próbálkozzanak csak. Én ezt furcsálltam, nekem már a vizsgálatok kezdetén mondta az orvosom, hogy végső esetben laparra és méhtükrözésre lesz szükség. Meg is lett a probléma eredete.
2010. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ma gondolkodtam ezen, a reggeli negatív teszt után, hogy meg kellene próbálni a természetgyógyászt. Mi is másfél éve próbálkozunk, túl vagyunk minden kivizsgáláson (nem találtak semmit, egészségesek vagyunk) és két sikertelen inszemináción. Nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem nekünk már sosem lesz babánk. :(

2010. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves harmadik:

Masszírozás közben talált valami rendelleneset? Vagy egyből a lúgosítást mondta?


Kedves negyedik:

Igen, volt átjárhatóságim is+ méhtükrözés is.


Kedves utolsó:

Veszíteni valónk nincs, én úgy vagyok vele. Akihez én kezdtem el járni, már 50 babát "csinált". Ezért bizakodom.

2010. jún. 17. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:

A védőnőmnek (3 év sikertelenség után), és egy egy baráti párnak (2 év) is a természetgyógyász segített.

Én hiszek benne!

2010. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!