Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetgyógyász segíthet...

Természetgyógyász segíthet abban, hogy gyerekem lehessen?

Figyelt kérdés
A spermiumok elpusztulnak a méhnyaknyákban.
2008. nov. 7. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg lehet próbálni és biztosan tud valamennyit segíteni,nem esélytelen. Esetleg vannak olyan szerek, vagy gyógynövények, vagy ülőfürdők, amikhatására megváltozik a hüvelyed ph-ja.

Szerintem próbáld meg mielőtt az inszem mellett döntenél, de az is egy megoldás.

2008. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem!

én ebben egyáltalán nemhiszek!az egyik ismerösöm doki helyett természetgyogyászhoz járt évekig,és végül nemsegitet roszabodott. szoval nem!

ebben a nőgyógyász szokott segiteni.

2008. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

en azt javaslom, hogy kerj tanacsot, es alaposan olvass utana!!

én nődokihoz jarok, aki egyaltalan nem zarkozik el a homeopatias szerektol, eloszor nekem is azt irt fel, es nagyon meg voltam elegedve vele, és buszke voltam ra, hogy milyen ugyes nodokim van :))) (de erdekes, termeszetgyogyaszhoz, hiaba tamogatom gyogyszerek elott a homeos cuccokat, eszembe se jutott volna menni).


ne legyen vakhited, es ne zarkozz el elotte. tanacsadas, utanaolvasas, ha sokaknak bevalt, kiprobalas. szerintem semmi rossz nincs benne.

2008. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szia, nekem is hasonló problémám van.

Mi külföldön élünk, de az itteni orvos is az inszeminációt ajánlotta.Ha bármi új lehetőséget megtudok, feltétlenül megírom ide a fórumba. Kérlek ti is írjatok, ha megtudtok vmi új lehetőséget.

2008. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia utoljára válaszoló,írtam neked privátba.
2008. nov. 10. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem erről más a véleményem. Mi a párommal 6évig próbálkoztunk. Orvosról orvosra jártunk és semmi. Most mentünk volna márciusban lombikra. Nekem is ajánlották a természetgyógyászt. Soha nem hittem benne, amíg nem kezdtem el járni hozzá, teljesen megváltoztam tőle. Ráadásul most tudtam meg, hogy 7hetes terhes vagyok. Én egyértelműen neki köszönhetem. Más magyarázatom nincs. Most így babásan is járok hozzá, hogy megerősítse a magzatot, hogy nehogy gond legyen a későbbiekben. Ez a negyedik hónapja, hogy járok hozzá. Mi sem tehetjük meg igazán, albérletben lakunk stb... De szerintem ennyit megér egy baba. Ráadásul a lombikkal 5x ennyibe került volna. Én hálás vagyok a sorsnak, hogy nem zárkóztam el ettől. Eleinte még nevettem is az egészen. Szóval szerintem érdemes kipróbálni.
2009. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!