Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás okozhat hasmenést...

Beágyazódás okozhat hasmenést hőemelkedést és lázat?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve nem voltam beteg és most sem annak érzem magam. Tegnap a 7. dpo-n este hőemelkedésem lett és rettentő rossz lett a közérzetem. Egész nap hányingerem volt, ami soha sem szokott lenni. Ma reggeltől a 8. dpo-n hasmenésem is lett, de a hőemelkedés elmúlt. Valakinek járt ilyen tünetekkel a beágyazódás vagy biztosan nem lehet attól?


Köszönöm!


2018. máj. 22. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Legyen már eszed... ijesztő ez a sok megszállott nő.
2018. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Semmi köze hozzá, elkaptál valamit. Azért ennyire ne akard görcsösen a babát, ez nem vezet semmi jóra.
2018. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom görcsösen, mert már 1 éve próbálkozunk. A görcsösség az első 3 ciklus után elhihetitek, hogy elszállt. Olvastam valahol, hogy lehet jele a hormonok miatt. Azét kérdeztem rá. Ennyire egyszerű....
2018. máj. 22. 09:47
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem betegség: terhesség. Szerinted mennyire normális, ha lázzal védekezik az immunrendszered? A hasmenés célja is az, hogy minél előbb megszabaduljon a kórokozóktól az tested.

A beágyazódás normális esetben teljesen észrevétlen folyamat, elvégre természetes és egészséges. Az élet célja a szaporodás.

2018. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Ha azt írjuk,hogy "lehet",akkor azzal menyivel leszel előrébb?

Azt nem értem,hogy hogyha pár nap múlva úgyis tesztelsz,akkor mi értelme van azelőtt rákérdezni,hogy sikerülhetett-e a beágyazódás.

2018. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vártam, hogy bárki is azt írja, hogy "lehet"! Véleményre voltam kíváncsi, hogy valakinek esetleg járt e ezekkel a tünetekkel a beágyazódás... De felfogtam, hogy ez lehetetlen és csak egy fertőzést szedtem össze. Túl tárgyaltuk. Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 22. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem a torkos borz lyukát nem vagy megszállott!


A beágyazódást csak manapság divat érezni.

2018. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez inkább egy kalici vírus fertőzés :/ nem.jelenti hogy nem vagy terhes de erre csak akkor kapsz választ ha késik és majd tesztelsz egyet 😄
2018. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
72%

Kedves Kérdező..

Látom te is megtapasztaltad a "kedves, segítőkész" emberek hozzáállását.. Már én is ezért nem szeretek itt kérdezni! Nekem 7 nap múlva lesz a nemvárt, 2 napja émelygés, (nem hányinger) a gyomrom sincs rendben a "mortyogások" miatt,de sajna szerintem sincs köze a beágyazódáshoz. Bekaptunk vmi vírust..

Én egértelek, tudom,h itt nem görcsösségről van szó,csupán érdekelt más véleménye. De sokaknál a stílus maga az ember!

2018. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért gondolja valaki azt, hogy ha neki semmilyen tünete nincsen, akkor másnak sem lehet? Nem egyforma a testünk! Nekem pl.: 38 fokig is felment a hőm. fáj az egész méhem, kb még a hasam is. minden lépést éreztem. Mivel mindenki okos és ez nem lehet beágyazódás stb... ezért elmentem házidokihoz. aki nem tudta megmondani, h mi a baj. kaptam antibiotikumot, hiszen az mindenre is jó ... nos az én kalicim egy kisfiú volt .. az én testem ezek szerint hiper érzékeny. Szóval simán lehet. az is, h nem. De azt ne állítsuk már, hogy biztos, hogy nem és buta vagy hozzá ...
2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!