Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beagyazodas nektek jart...

A beagyazodas nektek jart fajdalommal? Nekem neha gorcsol a hasam es nyilal a huvelyem is. Olvastam, hogy elofordulhat, de ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
ez nem beagyazodas, ha neha gorcsol a hasad. Mellesleg nagyon ritka, hogy valaki erzi.
2018. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
En a 10. Dpon ereztem olyat hogy azt hittem megjon. Nem gorcs volt hanem olyan verboseg erzes pont mielott megjon. De nem tartott sokaig. Aztan utana nap meg ra ket napra pedig menstruacios gorcs enyhen. Beagyazodasnal a gorcs az olyan hogy elo-elo jon es nem tart hosszu ideig.tehat nem olyan mint mielott megjon hogy egesznap gorcsolget szinte
2018. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Sokszor érzek nyilallásokat nem terhesen is. A női szervezetben millió dolog történik nap mint nap, ahogy közeleg a menzesz vagy peteérés pláne, és amikor terhes akarsz lenni mindent sokszorosan felnagyítva érzel meg. A beágyazódást nem lehet így észrevenni hogy "uhhh egy nagy nyilallás, huh beágyazódott".
2018. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolag lehet tudni hogy az amiatt volt
2018. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!