Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akk nem tervezetten lett...

Akk nem tervezetten lett varandos 40 evesen, vagy afolott, es megtartottatok, es milyen dontesnek bizonyult?

Figyelt kérdés
Hany evesek vagytok most, es hany eves a gyerek? Hogyan csuszott be? Hogyan ereztetek ezzel kapcsolatban? Egyertelmu volt, hogy megtartjatok, vagy vivodtatok?
2018. máj. 22. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen, meg. Nincs vívódás, nincs semmi. A biológiai életkorom a teljes szűrések szerint 27 évesnek felel meg, érzelmi és anyagi lehetőségeink engedik és akarjuk.


Mi lehet így még kérdés?


Tudom, fel is kell nevelni, blabla. Fel is fogjuk, nem, nem lesz generációs szakadék és nem , nem néznek a nagymamájának sem. Minden idegen, aki kívülről dumál, az nem érdekel, ez a családunk dolga. Ennyi.

2018. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, 1-es, es hogyan csuszott be? Hany eves most a gyerek?
2018. máj. 22. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottuk. 2 éves, én 42. Egyértelmű volt hogy megtartjuk
2018. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi 3-as, es hogyan csuszott be? Hogyan derult ki? Mit ereztel akkor?
2018. máj. 22. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

1-es vagyok. Ahol szexuális élet van, ott terhesség is lehetséges. Eszünk ágában sem volt minden ok nélkül megszabadulni tőle.


Miért kérdezed?

2018. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak jatszom a gondolattal, hogy milyen lehet, ha 40 folott becsuszik egy gyerek, milyen vedekezesi mod mellett, aztan milyen hatassal lehet a kapcsolatra, ha megtartjak, es tobb ev tavlatabol is jo dontesnek erzodik-e.
2018. máj. 23. 07:01
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Semmivel sincs rosszabb hatással egy kapcsolatra, mint egy 39 éves korban született gyerek vagy bármelyik. Nem számít. Ez egy önkényes határ, amit manapság az interneten lehet olvasni, hogy hű, 40 felett így meg úgy. Nem kell vele foglalkozni.


Semmivel sem rosszabb, másabb, mint tíz évvel korábban bevállalni egy gyereket. Akinek igen, annak az életével van baj: rossz a házassága vagy olyan rossz fizikai/szellemi állapotban van, hogy alig negyvenesen lusta, beteg, tohonya, lestrapált, kövér vagy beszűkült. Sokan vannak így sajnos.

2018. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uuu...én 42 éves vagyok,és bárcsak már becsúszna az a baba! Dolgozunk rajta, volt tavaj egy missed abom,de azóta nem esek teherbe :(
2018. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon jo kérdés.simán lhet válalni.kérdező terhes lettél,azota?
2021. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!