Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló befejezése után?

Fogamzásgátló befejezése után?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló befejezése utáni hónapban számítottam a beígért teljes zavarra de minden úgy ment, mintha mi sem történt volna és napra, sőt napszakra pontosan megjött. Ebben a hónapban viszont három napja késik. Peteérésem napján nem voltam a párommal. Elutaztam és pont csak az előző menstruáció utolsó napjaiban voltunk együtt. Elég kicsi esélyét látom de lehet máris baba vagy csak most ‘ütött be’ a fogamzásgátló megvonása?

#fogamzásgátló #tabletta #elvonásokra tünetek
2018. máj. 23. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása után nagyobb az esélye a terhességnek, de persze még arról is lehet szó, hogy nem állt vissza a szervezeted. Tesztelj, aztán kiderül.
2018. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagytam a fogamzásgátlót az első vérzésem megjött rendesen, majd utána csak 5 hónap múlva. Beszéltem akkor orvossal, ő azt mondta, hogy fogamzásgátló abbahagyásaután fél évig ez normális. Azóta minden rendben. Tesztelj biztos ami biztos.
2018. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először a megvonásos vérzés jelentkezett,aztán megjött a természetes menstruációd és most a második menstruációd késik?
2018. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abbahagyás után 2 teljesen normális menstruációm volt. A harmadik késett és rövidebb volt. Utána teherbe estem. De a harmadik előtt védekeztünk másképp.
2018. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezett megvonásos vérzés. Az első tablettamentes hónap után pontosan megjött, most pedig nem jön...
2018. máj. 23. 21:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2018. máj. 23. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán előfordulhat,hogy mégis csak összekuszálta a ciklusodat a sok hormon és most jön ki,mondjuk a 3 nap késés az azért egyelőre nem olyan sok,szerintem.

Én mondjuk azt sem értem,hogy amikor abbahagytad,akkor hogy-hogy nem jelentkezett a megvonásos?Hiszen a tabletta nem tudta,hogy többet nem lesz bevéve.:)

2018. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem is kb. pontos volt, 27 napra jött meg. Másodjára 35 napra, én se értettem, hogy most ha nincs baba, miért nem jön meg, de erre gondoltam, hogy biztos meg vagyok még kavarva. A harmadik ciklusban lettem terhes, de az is 36 napos lett volna (ovulációt figyeltem, azért tudom).
2018. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!