Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyi idő volt, amíg...

Nektek mennyi idő volt, amíg helyreállt a ciklusotok a fogamzásgátló befejezése után?

Figyelt kérdés
Május végén hagytam abba a tablettát, azóta egy teljes menstruáció kimaradt. 1 hete voltam orvosnál, megvizsgált hüvelyi ultrahanggal, akkor látott egy 20 mm-es tüszőt, majd voltam ezen a héten is 2-szer, egyszer egy bevérzett tüszőt mondott, 2 nap múlva pedig csak annyit fűzött hozzá, hogy aktív a petefészkem, de még nem olyan vastag a nyálkahártyám, hogy abból menzesz legyen. Azóta (2 napja) vérezgetek, szóval szerintem a szervezetem azt sem tudja mi van :S 4 évig szedtem a tablettát, előtte percre pontos ciklusom volt, reméltem simán visszaáll majd. Nektek mennyi idő volt, mire helyreállt?

2012. júl. 15. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semennyi nem volt, mármint a 7 napos szünetben megjött és rá 28 napra a következő is, abban a hónapban, amikor már nem szedtem, azóta is 28-30 napos a ciklusom
2012. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből visszaállt, sőt még pontosabb lett, mint a tabletta előtti időszakban, és még annyi pozitívum is adódott, hogy azóta érzem a peteérést.
2012. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 16 évig szedtem pco miatt a hülye orvos javaslatára. Másfél éve nem szedem, de a hormoneredményem olyan még most is, mintha tablettát szednék. A ciklusom is csinál érdekes dolgokat, bár egy ideje tüszőérlelőt kapok, így azon csak akkor látszik amikor épp pihentetjük a dolgot. Remélem én a ritka kivételek közé tartozom, és hamarosan helyreáll a rend!
2012. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyből helyreállt, 7 évig szedtem. Érdekes amit a 2. válaszoló ír, mert én is érzem a peteérést és lehet, hogy én is azóta, amióta abbahagytam, gyógyszer előtt nem éreztem.
2012. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2-szer hagytam abba a tablettaszedést, egyszer 3 év után, akkor kb 2-3 hónap volt, amíg teljesen visszaállt, de nem maradt ki a vérzés, hanem volt, hogy megjött, aztén kb rá 2 hétre megint, utána meg még egy darabig hol pár nappal előbb, hol pár nappal később. Aztán utána amikor megint szedni kezdtem 4 évig szedtem, akkor azért kellett abbahagynom, mert a tablettaszedés alatt maradt ki ciklusom többször is. Másodszorra, amikor úgy hagytam abba, hogy amúgyis problémáim voltak simán helyreállt a ciklusom, ami kész csoda volt, mert a nőgyógyász is azt mondta, hogy fél év is kellhet, amíg teljesen helyreáll. Azóta viszonylag (1-2 nap csúszás stresszes időszakban) szabályosak a ciklusaim.
2012. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én 20 évig! szedtem, és azonnal visszaállt, óramű pontossággal.

2012. júl. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,hat évig szedtem és azonnal visszaállt,sőt pontosabb volt,mint régen és nem voltam rosszul sem mensi alatt.
2012. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 és fél évig szedtem a tabit és kellett 2-3 hónap mire visszaállt a ciklusom! Az elsőhónapban kimaradt és mikor megjött 11 napig véreztem, utána is nehezn akart megjönni. De most már jó lett 28 napos és szinte percre pontos :D Biztos neked is kell 1 idő mire helyre áll a szervezeted :)
2012. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!