Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás ebben az esetben...

Barnázás ebben az esetben bajt jelent?

Figyelt kérdés

Megkezdtük a baba projektet egy missed ab. után 9 hónappal. Elmúlt a 6 napos menstruációm szombaton és azóta minden rendben volt. Ma viszont pisilés után barnás folyást vettem észre a papíron. Még korai az ovulációs barnázáshoz és a menstruációm is teljesen elmúlt 3 napja. Két hónapja voltam orvosnál akkor mindent rendben talált, bár azóta bármi történhetett..

Valakinek hasonló problémája vagy tapasztalata?



2018. máj. 23. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az ilyet progeszteron elégtelenség okozta.
2018. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Mintha velem történt volna, csak missed ab után 2 hónappal, kb 8. ciklusnapon barnáztam picit. (eddig sosem volt olyan!)

Orvosom azt mondta, hogy valószínűleg készülődik az ovulációra, picit kinyílt a méhszáj - ugye ovulációhoz közeledve egyre jobban kinyílik hogy bejussanak a spermák. És valószínűleg a megmaradt/félig megalvadt menstruációs vér távozik ilyenkor.

Nincs semmi baj, nem progreszteronhiány!!! Én pont ebben a ciklusban estem teherbe és lekopogom, minden rendben van :)

2018. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első és második hozzászólónak is! Reménykedem, hogy minden rendben lesz :) ha pedig ebben a hónapban nem sikerül, megyek is az orvoshoz, hogy mi lehetett ez !
2018. máj. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!