Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti csinálnátok tesztet ebben...

Ti csinálnátok tesztet ebben az esetben? Ha igen, akkor mikor?

Figyelt kérdés

Lassan 4 napja barnázok, nem folyamatosan, de néhány csepp minden reggel van 4 napja, első 1-2 napban volt napközben is valamennyi.

Ez az 5. próbálkozós hónap. Kövi ciklusban megyek hormonális vérvételekre.

A 31 napos cikus 27. napján vagyok ma.


Vettem teszteket, facelle és predictor early tesztet is.

Holnap reggel vagy holnapután reggel gondoltam csinálnél egy előzetes tesztet. Vagy hülyeség?

Csak mert ha esetleg pozi lenne, akkor pár dolgot mellőznék ( kávé, cipekedés, ilyesmik )



2016. jan. 7. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld meg de reggeli első vizeletből a predicktor early nekem gyönyörű pozit mutatott és elég érzékeny is. Ha pozi akkor viszont azonnal doki mert a barnazás nem játék! Majd írd meg mi lett. 10 hkm
2016. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

30 napos ciklusom 28. napja óta barnázom. Ma reggel teszteltem pozitívat. Szintén 5. próbálkozós holnap...de én ma már a 31. napon vagyok...

tesztelj, de még most korai akkor, várj még egy-két napot....ilyenkor még egyébként sincs hatással a babára sem a kávé, sem más élelmiszer, a cipekedés maximum a megtapadást nehezíti meg azon meg már valószínű túl vagy

2016. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(a kávénak egyébként sincs káros hatása a magzatra csak a terhességi vérnyomás miatt lehet gond, az meg még korai...)
2016. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos belémbúlt a kisördög, volt is teszt a szekrényben, és délelőtt kb fél 11-kor teszteltem egy full negatívat, most meg elszomorodtam, hogy megint semmi :(

Dec. 12-én nem kellene megjönnie, szóval korai is volt, meg nem is reggeli első, de hát a remény hal meg utoljára :(

Tudom, hülyeség volt tesztelni, de nem bírtam megállni

2016. jan. 7. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyeség volt :) lehet hogy a beágyazódás miatt barnázol :) nekem volt az előző terhességemnél. Várj még legalább 5 napot :)
2016. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia.En is a het elejen kezdtem barnazni kb 3 napig tartott, most meg semmi. Nekem a mensi ideje holnap lenne, majd meglatom mi lesz. De nagyon bizom most benne. Csak azert is, mert igy mensi elott nem szokott lenni hogy barnazas, par nap szunet es mensi lesz ra 2 napra. Eddig nekem ugy volt mindig, hogy a barnazast mar verzes kovette, es nem volt kozotte 2 napos szunet. Kiderul holnap, esetleg hetvegen. Es derekfajasom sincs mint szokott lenni mensi elott.
2016. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2016. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már vagy 5 tesztet csináltam, negatív mind.

Péntek este átváltott a barnázás kevésvérzésbe, szombaton végig vétzés, utána semmi. Szóval megjött? Aggasztó, hogy ilyen kevés, sosem volt sok, 13 éves korom óta 3-4 nap, de ez a másfél borzasztó. Ma voltam a hormonális vérvétel 1. felén. Remélem ez a kevés vérzés végülis értékelhető vérzésnek, mert hát a ciklushoz igazodva kell a vérvételre menni.

Sajnos van egy petefészek cisztám is, ami miatt szintén aggódok, hogy gátolja a teherbeesést :(

2016. jan. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!