Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen különbség van (pl....

Milyen különbség van (pl. fájdalom) egy kisebb és egy nagyobb súlyú baba szülésénél, ha ezt így ki lehet fejezni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem a fiam 4100 grammal szuletett. A kitolasi szakaszok kozott lehet kulonbseg...az en fiam ket ora 49 perc alatt jott vilagra...2 ora 49 percet toltam atlagosan 4 percenket 3szor...szoval elegge nagy melo volt. talan akisebb babak konnyebben jonnek ki.

A vajudasi szakaszok kozt szerintem kulonbseg nincs mindenkinek faj...de nem egyforman van aki azt mondja meg sem kottyant neki van aki iszonyatosan szenved...(nekem a vajudas nagyon fajt, a kitolassal semmi bajom nem volt, az csak egy kicsit feszitett, de fajdalomnak nem neveznem)

2009. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én"kisfiam" 4170 grammal született 60 centisen és nekem a kitolási szakasz is elég nehéz volt. Szerintem ez mindenkinek más. Könnyű szülést kívánok.
2009. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a lányaim 3300gr, 3800gr és 4150gr-mal születtek és határozottam az első volt a legkönnyebb és leginkább fájdalommentes szülés pedig 12-órát tartott a harmadik természetesen a kitolásnál volt a legfájdalmasabb de azért ki lehetett bírni ő 5-óra alatt lett meg a középső pedig 6-órás volt és közepesen fájdalas :)!

Könnyű szülést neked az uh pedig nem igazán mérvadó mert nekem is tévedtek a harmadik súlyát illetően kisebbnek mérték vagy fél kg-val.

38-hetes kismama

2009. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!