Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérőzés vagy a méhnyaknyák...

A hőmérőzés vagy a méhnyaknyák változása a jellemzőbb peteérés alatt?

Figyelt kérdés
Vagyis: A hőmérsékletem 5 nappal ezelőtt esett le (36,0) és az utána lévő napokon emelkedett 4-5 fokot, viszont a nagyon bő, tojásfehérje nyák csak tegnap jelentkezett. Most akkor mikor volt peteérés? Amikor a hőmérő szerint volt peteérés, akkor is volt nyák, csak jóval kevesebb nyúlós, viszont most igen sok van (most szinte egész nap nedvesnek érzem magam és ez is nyúlós), és beállt 36,5-re a hőm két napja. Az előző ciklus 31 napos volt, ami szerint tegnap lett volna esedékes. De az előző ciklusom szerintem 1-2 napot késett. (eddig sosem számoltam de nagyjából hetenként +1 vagy +2 nap volt). Mindkét esetben (5 nappal ezelőtt és azóta tegnapig) feszült az alhasam. Betegség, hüvelygomba, vagy ilyesmik kizárva. Szóval melyik a mérvadóbb a hőmérőzés vagy a nyák?
2007. nov. 29. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a homero nem azt jelzi h pont mikor van ahogy a nyak sem az lh teszt is 24-36 oran beluli dolgot mutatszerintem nagyjabol akkor amikor a homero is magasabb es nyak is nyulos.meg esetleg faj a hasad es derekad keress egy kozos idopontot ezekre.
2007. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!