Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert negativ a teszt?

Miert negativ a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mar ciklus 33. napján vagyok, soha sem késett még a mensim, 28napos cikluim

vannak, órára pontos. 2 tesztet csináltam és negatív. Valki volt már így? Mi lett vegul? Egyebkent iszonyuan puffadok, nehéznek érzem magam, éhesebb vagyok mint általában. Lehet ebből még pozitív? :) Orvoshoz leghamarabb 2 hét mulva tudok elmenni. Valaki nyugtasson meg :)



2018. máj. 24. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy később volt a peteérésed és ezért negatív még a teszt (nekem így volt, talán a 35. napon volt pozitív), de az is lehet, hogy valami bezavart a ciklusodba, és késik a menstruációd. Ebben a kérdésben csak az orvos tud majd megnyugtató választ adni.
2018. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
juj akkor meg van remeny :) Koszi!!!
2018. máj. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!