Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki terhes...

Van olyan, hogy valaki terhes és mégis negatív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

27-31 naposak a ciklusaim, utoljára április 8-án jött meg. Párommal januárban hagytuk el a védekezést teljesen. A menstruációmat legkésőbb 13 nappal ezelőtt-re (nem) vártam, de azóta se jött meg, illetve semmi jele nincs se terhességnek, se közelgő vérzésnek.

3-4 naponta csináltam tesztet, az összes negatív lett. (Mivel párom elutazott, így biztosra tudom, hogy a peteérés környékén volt csak aktus, utána már csak a várt időpont előtti napon.)

A dokim csak jövőhéten tud fogadni.

Volt már így valaki, hogy egy ennyi idős terhességet nem mutatott ki egyik fajta teszt sem, vagy szinte biztos, hogy baj van?


2018. máj. 22. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy baj van, lehet, hogy csak rágörcsöltél a baba témára.

Millióból egy, aki úgy terhes, hogy a vizeletben nincs hcg. Magánlaborban vérvételből is kimutatják, kb. 8-10 ezer forint. Vagy türelemmel kivárod a jövő hetet. :)

2018. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :-) Remélem tényleg nincs gond!

Magánvèrvételre emiatt nem megyek, előbb -utóbb úgyis kiderül, hogy mi a helyzet.

2018. máj. 22. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2018. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pont ma teszteltem, teljesen negatív.

Már kezdek aggódni, hogy mi lehet a gond. :-(

2018. máj. 24. 15:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van!!!! majd irj jogy mik a fejlemenyek! nagyon bosszanto 🙁
2018. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ugyanez.

Kivéve,hogy nekem megjött,de csak két napig.Folyamatos hányinger,szédülés,magas vérnyomás,amire dopegytet írt ki a házidoki ha mégis terhesség ezt szedhetem.

Utoljára márc 19. Volt még rendesen.Vagy 8 tesztet csináltam mind negatív,kettő halvány csíkos.Egy hónapja voltam dokinál,az azt mondta megnagyobbodott a méhem,valamint hcg vérvizsgálat 0,10 ml volt.

Írt ki hormontablettás gyógyszert hogy rendesen megjöjjönpersze nem szedtem be,mert nem mertem.

Az az egy nyugtat,hogy lányommal is teszteltem egy csomót anno és csak orvos állapította meg hogy kismama vagyok 8 hetesen.

Lassan én is készülök ismét orvoshoz de most magán.Nincsennek jó tapasztalataim.

Szerintem a tesztek biztos kimutatják,csak nem mindenkinek egyformán.Nagyon sok olyat hallani,hogy 8-9 hetesen mutatta ki először.

2018. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolso! Basszus az durva! Remelem nekem nem lesz ilyen. Igaz en meg ne. nagyon akarok bebit, de masfelol meg orulnek is neki :) Szoval igy mar most tokre annak szurkolok hogy ne jojjon meg, es tenyleg en annyira erzem hogy megvaltozott a testem, aztan reggel az a franya megativ annyira elkeserit... Sirni tudnek.

Szurkolok nektek :)

2018. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Remélem mi is abba a csoportba tartozunk, akinek későn mutatja ki. :-)

Majd írjatok, hogy mi a helyzet!

2018. máj. 25. 23:03
 9/11 anonim ***** válasza:

5os vagyok!!!

En ma reggel csinaltam egy hettel a nem vart utan es nagyon halvany pozi lett 😍😍😍 Majd irjatok csajok!

2018. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! :-) :-)
2018. máj. 27. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!