Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kitolódott peteérés? Lehetek...

Kitolódott peteérés? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szombaton kéne megjönnie, azaz holnap... hétfőtől enyhe barnás pecsételő folyás, alhasi fájdalmak... egyszer mondta a doki hogy mensi előtt volt peteérésem, de akkor most is így lenne? Ma reggel védekezés nélkül voltunk együtt.
2018. máj. 25. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes.
2018. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D :) Most még biztos nem, hiszen ma reggel történt!😬 inkább arra lennék kivàncsi hogy mennyi esély van arra hogy megint kitolódott a peteerésem.
2018. máj. 25. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, azt hittem a mai előtt is próbálkoztatok már.
2018. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a kitolódott peteerest azért nem értem,mert elvileg úgy van, hogy ha nem termékeny ül meg a petesejt az kilokodik ebből lesz a mensi.Szoval elvileg 😂mindenkinek peteérés után van mensije,a gyakorlatban is.A te mensiid mennyire pontosak?Mert ha később van peteérés akkor a mensi is annyival később jön meg. Meg tudom van olyan, hogy soron kívül valaki ovulal de az azért nem gyakori..főleg nem ciklusonkent 3-4*mondjuk.
2018. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim :) azért is mondtam a páromnak hogy biztos nem lehet baj ha ma nem védekeztünk, holnap kell megjönnie!:)
2018. máj. 25. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem,hogy nekünk mégis honnan kellene tudnunk,hogy mennyi esély van a peteérésed kitolódására.


Ha 5 napja barnázol,az viszont nem jelent jót,progeszteron-hiányra utalhat.

2018. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem barnázok 5 napja :D a hét elején volt egy kicsi :) és 1x a doki mondta hogy épp most van peteerésem (mensi előtt) :)
2018. máj. 25. 11:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz a kérdés :) nem irtam bele, a barnázás màr abbamaradt :)
2018. máj. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!