Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esely vagy...

Szerintetek van esely vagy lecsusztam rola?

Figyelt kérdés

sziasztok,aprilis 30.-an jott meg utoljara es majus 4.-ig tartott , majus 8.-tol 14.-ig volt peteeresem a naptarom szerint, de parommal csak 16.an tudtunk egyut lenni.Igy meg van esely hogy esetleg megfogant?

Holnap kellene jonnie a nemvartnak,tunetim egyelore nincsenek csak a furcsan nagyra duzzadt melleim es bimboim amik nagyon erzekenyek es fajnak,mas semmi nincs pedig mielott megjon szokott fajni a derekam..

Szoval szerintetek van esely? esetleg volt mar igy valaki es sikerult,vagy nem sikerult? a valaszaitokat elore is koszonom



2018. máj. 26. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" esetleg volt mar igy valaki es sikerult,vagy nem sikerult? "


Egyiknek igen, másiknak nem. Ebben a témakörben nincs olyan hogy tapasztalat ami bevált másnál az nálad is, mert szervezetfüggő. Van akinél így fogan meg de van akinél nem.

2018. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezt gondoltam,de siker elmegyekre lettem volna kivancsi masokkal hogy tortent ..vagy esetleg hoggy nem tortent..

Elso gyermeket tervezzuk szoval tul kezdo vagyok ebben a temaban,valakik hot mertek meg ilyenek,de ezeket nem tudom pontosan hogy kell csinalni szoval maradok a hagyomanyos varakozasnal :)

2018. máj. 26. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 14-én legkésőbb megvolt a peteérésed,(a petesejt maximum! 1 napig életképes vagyis megtermékenyíthető) és ti 16-án voltatok együtt,akkor nem sikerült.

Ha csúszott pár napot az ovulációd,akkor lehetséges,hogy összejött a baba.

Erre nem lehet más írni.Pár nap múlva már tesztelhetsz,ha nem jön meg.

2018. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem kesett,mert 18.-an kezdem az uj munka helyemen es eros hoemelkedesem volt amirol olvastam hogy pe-t jelent. remenykedem :)
2018. máj. 26. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Meglátjuk.:)

Viszont,ha 18-án volt peteérésed,akkor 31-ére nem várod.Tehát még van kb.10 napod az izgulásra.:)

2018. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem-nem :) holnap kellene megjonnie.27napos ciklusaim vannak :)
2018. máj. 26. 09:58
 7/7 A kérdező kommentje:
jaaa..hogy a peterest mondod..a pete eres nem szokta kitolni a ciklusom..volt mar tobbszor is hogy nem pont ugy vlt pete eresem hanem kesobb de akkor is ugyan ugy megjott :)
2018. máj. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!