Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen ingadozó hővel van...

Ilyen ingadozó hővel van peteérés?

Figyelt kérdés

[link]


Tettem már fel kérdést ezzel kapcsolatban. Annyira ingadozo a hom,hogy nem vagyok benne biztos ,hogy volt/van peteeresem.

Elso homeros honapom es ahogy elnezegettem,mindenkinek olyan szepen fent van a hoje,nem ingadozik ennyit.


Mindennap ugyanabban az idoben merem ebredes utan.

A 37 foknal megorultem,de azota sem ment fel annyira.


2018. máj. 26. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Átlaghő felett van az utolsó pár mérésed, szóval elvileg túl vagy az ovun.Nekem hasonlóak voltak.Nem tudom a tiéd is olyan e ,hogy az utolsó pár napban már ,,lenyugszik"?

Barátcserjét szedtem tablettába, az szebb diagramot hozott meg másfél hónap után a baba is összejött.Viszont lehet érdemesebb lenne elmenned orvoshoz, hogy nézze meg a hormonjaid.Nekem is megvolt már a vérvételi papírom, csak pont akkor estem teherbe.Endokrinológus a hosszú ciklusaimra és az ilyen cikk-cakkos diagramjaimra azt mondta lehet nincs is peteérésem.De össze jött a lányunk:D Szóval cáfoltam:D

2018. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocs most olvasom, esik le mit olvastam első hőmérős hónap,akkor még nincs viszonyítási alapod.Ha van türelmed és még 35 alatt vagy akkor mérj 3 hónapot,tőlem ennyit kért annó a doki, hogy lássa folyamatába a dolgokat.Lehet ez csak pont egy ilyen hónap és a következőbe meg szépen egyenletes lesz a hőd.
2018. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!