Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy bírjátok ki a tesztig?...

Ti hogy bírjátok ki a tesztig? Én folyton izgulok figyelem a testem képzelődök hogy hánynom kell!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kellene ezt mellőzni de bele őrülök, 2. Hónap hogy próbálkozunk a babával előző hónapban is ez volt! Át lehet ezt vész élni könnyebben? Folyton arra gondolok terhes vagyok e vagy sem! 9 nap van még a nem vártig és olyan rossz ez a tudatlanság! Mikor tesztelhetek először?
2018. máj. 27. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Majd ha nem jön meg, akkor tesztelj. Különben jön majd a következő kérdés, hogy "negatív a teszt, azért még reménykedhetek?"


Amúgy ha így rágörcsöltél már most, akkor nehéz dolgotok lesz.


Próbálj lazítani és élvezni a védekezés mentes együtt léteket!


Sok sikert, és mielőbbi pozitív tesztet kívánok!

2018. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Várd ki hogy késik e vagy nem. Én is így voltam vele 4 hónapon keresztül. Egy alkalommal elhatároztam hogy kifejezetten csak élvezetből csináljuk, minden hajtás nélkül (de azért a peteérésemhez igazodva) és össze is jött. 2 napos késés után csináltam 2 tesztet, mindkettő pozitív lett. Összegezve: Ne görcsölj rá
2018. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
2.hónapban nem kéne így elgurulnia a gyógyszernek. Ha nem jön össze hamar, így gyorsan a zárt osztályon leszel. Nem lehetne csak simán dugni, és élvezni azt??
2018. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen feleslegesen hergeled magad. Majd nyolc év után, akkor legyen ez a hiszti.
2018. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lekötöttem magam a mindennapi élettel...


Az érdkesség, hogy amikor sikerült semmi tünetem nem volt..

/ kesőbb sem émelyegtem, hánytam/

2018. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez az 1. hónapunk! Én nem számolok semmit, csak annyi, hogy nem védekezünk. Majd jön, ha jönni akar.😃
2018. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
En is igy vagyok. 37 felett van a hom, 4 napja kesik es alig erem el a mehszajam. Remelem, baba! Raadasul nekem volt olyan, hogy nem vart napjan ereztem a hoemelkedest es le kellett fekudnom aludni. Ez elvileg azwrt van, hogy a testem ne lokje ki a babat igy vedekezik. Mintha megfaznek. Ez mara elmult, hom meg mindig magas. Szerintem este tesztelek, holnap lenne az 5. nem mensis nap..
2018. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso mar reg tesztelhettel volna. Nem lenne jobb tudni?
2018. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgatott voltam első 2-3 hónapban. Utána már úgy voltam vele, fölösleges ezen agyalni, össze is jött. Nagy volt az öröm, de sajnos elment a baba.

Már tényleg nem agyalok semmin, nem érdemes, lesz, ami lesz, úgysem tudom befolyásolni!

2018. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De, 8-as viszont jobb kivárni..

mint csalódni!

Első terhességemnél az első nem vártnál kimutatta 8 hónap után. De itt biztosra akarok menni. 4 nappal utána szerintem, ha van baba, kimutatja.

24-én volt a 14. dpom, akkor maradt ki a mensi. És 10-én együtt voltam a párommal, 11-én pedig ovu volt.

Lehet, a beágyazódás történt akkor egyébként, mikor 25-én nem voltam jól?

2018. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!