Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inofolic hasznalhat? Aki...

Az inofolic hasznalhat? Aki hasznalta mennyi idore jott a baba? Erzett valami valtozast attol hogy itta ezt?

Figyelt kérdés
Beszeltem a nogyogyaszommal,megnezett mindent es azt mondta hogy szerinte johet a baba.Kerdeztem mit kellene szedjek hogy konnyen jojjon es egeszseges is legyen?Az Inofolicot ajanlotta mert attol jo minosegu petesejtjeim lesznek.Tenyleg hasznal?Oszejohet igy konnyebben?(2. probalkozos honapunk)
2018. máj. 28. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

esóm használta. aztán hogy ettől-e vagy valami mástól, esetleg az Inofolic vagy a többi szer kombójától esett teherbe, nem tudom, de lett babája. Ártani biztos nem árt.


Javasolhatnám még a nagy dózisú E vitamint, Premens kapszulát, ha barnázásod van esetleg, méhpempőt és homeós bogyókat. Valamelyik csak beválik, ha amúgy nagyjából klappolnak a dolgok szervezeted tekintetében.

2018. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem segített. 5hónapug ittam, aztán abbahagytam. Most sincs baba, pedig elvileg minden rendben mindenkinél
2018. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!