Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van megjön érzésem és...

Miért van megjön érzésem és fehér folyásom? Lehet hogy végre most sikerült?

Figyelt kérdés

Igaz még csak a 17. napon vagyok de ha jól éreztem akkor a 13-14.nap lehetett pé-m. Együtt is voltunk 11.nap, 13.nap

Az LH tesztem a 15.nap negatív volt. Előtte sajna nem tudom. Azóta is negatív. A ciklusom kiszámíthatatlan sajna. Szurkál, megjövősen is érzem a hasam, és még a wc-re is rohanok. Kevés és fehér a folyásom de nem a nyúlós fajta, mert az előtte volt. Mi a véleményetek? Lehet hogy most ágyazódik be?


2008. okt. 30. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyenkor még nagyon korai bármit is mondani! Akciózzatok még, aztán az esedékes mensi napján tudsz tesztelni legkorábban. Addig pedig csigalassúsággal telik az idő , én is tudom!
2008. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!