Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi is van? Mostanában...

Most mi is van? Mostanában elég gyakran van hányingerem, kicsit görcsöl a méhem és elég sok a fehér folyásom (nincs szaga).

Figyelt kérdés

Utoljára 3 nappal hamarabb megjött, mint szokott, de jóval kevesebb volt a vérzésem és vizesebb...


A teszt negatív volt 1, 1,5 hete....


2011. aug. 12. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A tesztet utána csináltad,hogy megjött?

Egyébként akiknek baba és megjön, azoknak késni szokott, nem hamarabb jönni!

Pirosas volt a vérzés, vagy csak barna?

2011. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet! Lehet, hogy 1, 1,5 hete még nem volt megfelelő mennyiségű a hcg.! Ha terhes vagy azért, ha nem (és még mindig nem jött meg), akkor azért menj el dokihoz!
2011. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azután, h megjött...

Pirosas, de vizes...nem tudom, h mi lehet...

2011. aug. 12. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Na nekem így kezdődött a cisztás betegség és tart folyamatosan is ilyen tünetekkel és már mindent kipróbáltam marad a műtét.
2011. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15:33-as vagyok. Igen, azután h megjött - vagyis nem rendesen jött meg, merthogy azt írtad jóval kevesebb is és vizesebb is. Ritka, de van olyan, h megjön valakinek és terhes, csak akkor azt mondják, hogy rövidebb ideig tart. Barátnőmnek is megjött, sőt, a terhessége alatt többször is, mert sárgatest gyengesége van, de kapott rá gyógyszert és egészséges kisbabájuk született!
2011. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha elmész nőgyógyászhoz... azért van, nem értem mért nem járnak szűrésre a nők, saját és párjuk érdeke is. Am valőszínű valamit összeszedtél, vagy gombád vagy cisztád van.
2011. aug. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a folyás meg lehet teljesen természetes is. sok nőnek minden napos a foltozás.
2011. aug. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jövőhéten mindenképp megyek nőgyógyászhoz...!

Egyébként a ciszta mennyire veszélyes? :S

2011. aug. 13. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak is van több változata, a gyakrabban nem súlyos. Barátnőmnek is volt, kapot kúpot meg gyógyszert és kész. de ha rákeresel neten, vagy megkérdezed a ngyógyászt, megtudod mi az a ciszta.
2011. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!