Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo- n érezhetek terhes...

7. dpo- n érezhetek terhes tünetet?

Figyelt kérdés
Hányingerem van tegnap óta folyamatosan. Melleim érzékenyek nagyon, többször nyilallik a petefészkembe ha fekszek. Jövő hét pénteken 8-án kell megjönnie.
2018. máj. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem.Még a beágyazódás sem fejeződött be,több mint valószínű.
2018. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Kizárt dolog!

Valószínűleg elrontottad a gyomrodat, vagy benyeltél valamilyen vírust. A melleim pedig nekem is vagy menzesz előtt 1-másfél héttel fájnak, vagy épp menzeszt megelőző 1-2 napban, vagy pont a menzeszem napján, változó. Szóval egyik tüneted sem utal egyértelműen terhességre.

Mellesleg terhességi tüntet a hcg nevű hormon megjelenése okoz, viszont az csak beágyazódás után kezd el termelődni, ami nálad még meg sem történhetett.

2018. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem. 2. babámmal nemvárt napján már aludtam volna egész nap, de 1. babámmal 5 hetes korig semmi tünetem nem volt.

Nekem néha előfordul hányinger a luteális fázisban, teljesen függetlenül terhességtől.

2018. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Istenem -,-
2018. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. dpo-tól volt tompa alhasi fájdalom. Minden pms tünetem megvolt, ami általában szokott: puffadás, mellfeszülés, hányinger, nagyobb étvágy, fátadtság, ami viszont erősebb volt, mint általában menzesz előtt, alig bírtam a munkát, úgy éreztem sokszor, hogy nem bírok dolgozni a fáradtságtól. 9. dpo-n rózsaszín folt, ez már gyanús volt. 10. dpo-n első "terhes" tünet, mindent keserűnek éreztem, na ez már nagyon gyanús volt. 11. dpo-n 10-es teszt már halványan pozi volt, 12-en már jól látható pozi.

Na azóta reggeli émelygés, hullafáradtság, majd le szakad a mellem, étvágytalanság, az alhasi görcsölgetés még megvan, bár még csak 4 hetes vagyok. :)

2018. máj. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!