Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jaydess mellett lehetek terhes?

Jaydess mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Novemberben volt egy endometriozis mutetem. Decemberben felhelyezték a jaydess nevű méhen belüli fogamzasgatlot. A kontrollon minden rendben volt.

Most 4 napja nem jött meg vagyis két napig picit vérzett. Ami furcsa hogy a hátam csupa pattanás lett és olyan szinten kimerült tudok lenni napközben 8 óra alvás melett is , hogy 4-5 órákat alszom melyen, pedig lenne más amit szeretnék csinálni. A ma délutáni teszten negatív.

Szerintetek ?



2018. máj. 31. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt,akkor nem vagy terhes.Korán meg nem tesztelhettél,ha már "tüneteid" vannak,szóval akkor ezek nem terhességi tünetek.Pár nap múlva esetleg csinálj még egy tesztet.
2018. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt aki terhes lett mellette, külföldi fórumon olvastam, de azért az nagyon-nagyon ritka. A Jaydess csak kevéske vérzést okoz, úgyhogy szerintem ebben a hónapban most ennyi volt a havid.
2018. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tünetektől csak annyit hogy nekem kb a 4.naptol volt tünetem tudtam hogy terhes vagyok teszteltem a 9.napon negatív 10.napon negatív 11.napon annyira halvány volt hogy azt mondták negatív biztos beképzelem... S láss csodát 12.napon ott virított a két csík...
2018. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a Jaydess mellékhatásai, velejárói.Nekem másfél éve van fent.A pattanásos bőr zavar a legjobban.Kitartás!Kell egy kis ido mig a menszesz beall, de olyan is elofordulhat, hogy tobbet meg sem jon.Minden jot!
2018. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!