Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy menzesz után vasárnap kell beszednem a gyógyszert. Szombaton még szexeltünk, mer a gyógyszer véd abban a 7 napban is. Vasárnap viszont csak este vettem be. (mindig esténként szoktam). Ez volt egy hónapja. Ma kellett volna, hogy megjöjjön reggel, de még semmi. A hasamat egy picit érzem néha, de a menzesz nem jött meg.
2018. márc. 20. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz mellette terhes, de ennek nagyon kicsi az eselye. A lenyeg h a szunetben jojjon meg. Az h most epp nem azon a napon jon meg amikor szokott, az nem baj. Nekem is elofordul h 2 nappal kesobb jott meg mint amivel kalkulalni szoktam
2018. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig mindig napra pontosan jött meg, ezért is vagyok most ideges emiatt. 4 éve szedem és nem késett sose.
2018. márc. 20. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4 év utan kezdte el a “rendszertelen” menzesz lenni h nem azon a napon jott meg, amikor megszokott. Elkezdett tolodni a szunetben 1-2 napokat, majd volt, h a szunetben sem jott meg. Felkerestem az orvost, aki azt mondta, h a valoszinu tulsagosan hozzaszokott a szervezet, mar keves az a mennyisegu hormon ami benne van es megzavarodott a hormonhaztartasom. 1-2 honap szunetet rendelt el, de azota is kusza a menzeszem, valoszinu abba kell hagyni a szedest. Az a legbiztosabb!
2018. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha ideges lennél, akkor tesztet csinálsz, nem ide írogatsz.
2018. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
4. Ha nem tudsz normalis, empatikus valaszt adni, akkor minek is irsz?!
2018. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 nem biztos, hogy a teszt kimutatja most egyértelműen...

Nyilván ha nem fog megjönni sem csináltatok tesztet, ahnem elmegyek orvoshoz.


#3 Köszönöm!

2018. márc. 20. 10:51
 7/8 anonim válasza:
73%

Nem lehetetlen, de nagyon kicsi rá az esély. Simán lehetnek olykor ilyen késések, egyszer-kétszer mi is aggódtunk hasonló esetek miatt a párommal.

Ne parázz, várjatok még.

2018. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6: a teszt előbb kimutatja, mint ahogy a doki egyáltalán lát valamit. (Nekem 3 hét késés után se merte kijelenti, hogy biztos terhes vagyok, csak vérvétel után.) Mikor késik, akkor már teljesen megbízható az eredmény.

Erre a kérdésre pedig nem lehet válaszolni. Szexeltek? Igen. Van hibaszázaléka a tablettának? Igen. Lehet terhes? Igen.

Tényleg terhes? Tudja a fene. Csináljon tesztet!

2018. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!