Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor earlyvel mikor...

Predictor earlyvel mikor lehet legkorábban tesztelni?

Figyelt kérdés
Elvileg 6 nappal nemvárt előtt már kimutatja.kunek mi a tapasztalata.tudom hogy a legbiztosabb ha megvárom hogy késsen,de sajnos nem tudom megvárni.egészségügyi ok miatt,meg más ok miatt is,amit most nem írnék le.vasárnapra nem várom.köszönöm előre is a válaszokat.
2018. jún. 4. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát tényleg a nemvárt napján lenne a legjobb de én legkorábban pénteken tesztelnék.

Nekem 12 dpo lett egy halvány tesztem először, de már látható volt a csík.

2018. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nemvàrt előtt két nappal gyönyörű erős két csíkos lett!

😁😁😁

2018. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én is aznapra nem várom és épp ma vettem egy olyan tesztet! 😂😂😉 Úgy gondolom, péntekig ki kéne bírjam, hogy nem tesztelek.
2018. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nemvart elott 4 nappal mutatta! 👌🏻
2018. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.kedves 3.én is ma veszem meg a tesztet,és gyanús hogy én sem fogom kibírni hogy ne teszteljek 😅 pedig szerintem ma még semmi értelme.legalább holnap reggelig jó lenne kibírni.bár szerintem még akkor sem fog mutatni semmit,akkor sem ha sikerült.megírod majd ha teszteltél?
2018. jún. 4. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Én teszteltem már egyszer múlthéten egy rosszabb minőségű teszttel, ami megmaradt régről. De negatív lett. Ebbe a tesztbe nagyon bízok mert sok jót olvastam róla.

Rendben, mindenképp megírom, ha teszteltem. Te is! 😊

Egyébként érzel valamit?

2018. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 nappal a nem várt előtt erős pozi lett, de sajnos 6 hetesen elment. :(
2018. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ellőttem ma a tesztet,de negatív lett.nem is tudom mire számítottam :) ha össze is jötz,még be sem ágyazódott.pénteken vagy szombaton fogok újra tesztelni.
2018. jún. 4. 16:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem érzek sammit.csak a melleim fájnak,de azok menszi előtt is szoktak.kb egy héttel előtte szokott elkezdeni fájni,mint ahogy most is.
2018. jún. 4. 16:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,nagyon sajnálom.kívánom hogy mihamarabb sikerüljön.
2018. jún. 4. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!