Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Ma kellene megjönnie, eddig semmi! Teszteltem tegnap reggel, de negatív volt!

Figyelt kérdés
Eddig nagyon fájt a mellem, ma mintha enyhült volna, de sokat pisilek, éhes vagyok mindig, fáj a derekam, néha émelygés is van! Úgy izgulok és annyira szeretnék már babát! Mikor tesztelhetek újra? Persze ha nem jön meg... vagy a mell fájdalom azért enyhült mert meg fog jönni?
2018. jún. 4. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

mi nem tudhatjuk hogy az vagy e..

Tesztelni bármikor tesztelhetsz,de én várnék reggelig.ha akkor sem jelez akkor a következő nap.

2018. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az esély megvan rá.. hamarosan úgyis kiderül
2018. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet bármi. Terhesség és késés is. Tesztelni 2 naponta erdemes de ezt úgyse tartja be senki.
2018. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

En is akkor teszteltem, amikor meg kellett volna jonnie. Hat negativ volt.. Raadasul olyat csinaltam ami elvileg 2hettel hamarabb is kimutatja.. Egyet delutan, egyet masnap reggel. Negativ. Oke. Akkor megint semmi, elkeseredtem, beletorodtem. Viszont azota sem jott meg, kb bo egy hete kesik, volt egy megerzesem, tegnap vettem egy tesztet, es ma reggel pozi lett. :)

Ezt azert irtam le, mert boven lehetsz terhes, azert mert negativ. Varj meg 1hetet minimum es ha addig sem jon meg,akkor tesztelj ujra.

Egyebkent a leggyakoribb tuneteim nekem pl. Az enyhe alhasi szurkalasok, pici fajdalom alkalmankent, es az irdatlan mellfeszules es mellbimbo fajdalom. Mellette pedig annyit eszek mint egy diszno. 😂.

Sok sikert a babahoz, majd irj, hogy mi lett. :)

2018. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!