Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kék one step hcg teszt...

A kék one step hcg teszt kinek mikor először pozitív? Mennyire megbizható teszt? Csapott be már esetleg valakit? Írna tapasztalatot az aki már hasznalta? Pozitiv negativ bélemény egyaránt érdekelne.

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem késes elott egy nappal :)
2016. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyetlen elonye az, hogy fillerekbe kerul es az ember nem sajnalja. Mas pozitivumot en nem talaltam.


Egyszer teszteltem mensi elott vele, volt valami maszat a masodik csik helyen. Nem is maszat volt, ha hanem latszott valami rajta konkretan. Ismeteltem, azon is ott volt. De szerintem csak szellemcsik lehetett, mert megjott a mensim idoben, illetve azota mar nagyon sok kerdesnel lattam, hogy masoknak is igy volt es nem voltak terhesek.


Ellenben amikor terhes voltam, akkor a nemvart kornyeken egyertelmu pozitivat teszteltem clearblue-val. 4-5 nappal kesobb vettem elo a megmaradt one step 10-es tesztet, csak ugy megerosites miatt akartam tesztelni. Nagyon meglepodtem, mert ugyan pozitiv lett, de nagyon halvanyan.

Nem igazan ertem hogy lehet, hogy a 25-os teszt hamar eros pozitiv, mig az elvileg 10-es halvany napokkal kesobb is.


Osszessegeben: nem csak az ara alacsony, hanem a minosege is.


Viszont az ovutesztnuk tokeletesen mukodik!

2016. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kék 25-ös menzesz előtt 3 nappal mutatta nekem. Eddig 2szer rendeltem és mind jó volt
2016. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 5. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Facelle se hu de draga..de jobban megeri.:)
2016. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!