Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódás lehet?

Ez beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés
28.-án volt peteérésem rá 6 napra elkezdett szurkálni a hasam a ball petefészkem körül illetve a méhem környékén ez már a 4.nap hogy néha néha érzem a szurkálást illetve 3napja puffadt a hasam és az sem állandó (nem eszem teli magam hogy attol lenne esetleg) a derekam fájj de az sem állandó..mensi elött nem szoktam ilyeneket tapasztalni az nap amikor megjön elötte kb fél órával kezd el görcsölni a hasam és utána meg is jön. 11 és 16 között nem várom.

2018. jún. 6. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az, de lehet, hogy nem.

Múlt hónapban nekem is ugyanez volt, vártam, sőt, a nem várt idején már szinte biztos voltam, hogy sikerült. De aztán megjött rendesen.

2018. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Csak nagyon beleeled magad. Azt nem lehet erezni.
2018. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia. Én 14.nem várom, és olyan a hasam mint a lufi, alig eszem. Hőhullámok jönnek rám, és szédelgek. De ezt betudom az időjárásnak. Írj majd, mi történik veled. Megy a drukk.
2018. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) 2-4-es válaszóló szorítok nektek hogy sikeres legyen a hónap :)👶😍 megírom majd a fejleményeket :) ti is irjátok majd meg hogy nektek sikeres volt e :)
2018. jún. 6. 20:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Én jelentkezem. Akinek 14.nem várja. Más tünete nincs?
2018. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
egyenlőre más tünetet nem tapasztaltam csak még annyi hogy folyásom nincs nem tudom hogy ez mennyire lenne meghatározó mód..11.én tervezek tesztelni ha nem jön meg. és veled miujság?
2018. jún. 7. 19:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Puffadás megvan még mindig. És fáradt vagyok mindig. Más nem igazán van. Én kB kedden tesztelek, 10.es tesztel.
2018. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia. Előttem egy 10.es tesztet, negatív. 11 dpo vagyok ma. Te hogy vagy?
2018. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Minek teszteltek amig nem kesik?
2018. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!