Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első próbálkozós hónap....

Első próbálkozós hónap. 17-ére nem várom 30. án voltunk együtt. Van még valaki aki ilyentájt nem várja? Leghamarabb mikor érezhetek változást a testemben beágyazódás után?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A menstruáció elmaradásától számíthatsz egyértelmű tünetekre. Már ha lesznek, sokan nagyon szerencsésen átvészelik az első trimesztert.
2018. jún. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne így kezdd, mert akkor tuti hogy beágyazódási szurkától kezdve minden szirszart diagnosztizálsz majd magadon, minden nap "felfedezel" egy új tünetet, amik

1. sima premens tünetek (hisz koraterhességnél azok vannak jelen)

2. eddig is voltak csak nem figyelted magad.


Ezzel válaszoltam is :) Babatervezéstől már 7-8. dpo-tól minden nap megörültem minden apró szédülésnek meg szurkának, aztán persze megjött, és amikor már nem analizáltam magam, abban a hóbapban lett baba :)

2018. jún. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit korán voltatok együtt, már ha csak akkor sikerült. Ne várj semmilyen tünetet, egyébként is a menstruáció elmaradását kivéve egyikre se lehet alapozni.
2018. jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kicsit tényleg korainak tűnik a 30-a,mert ha minden igaz,akkor 4-én volt ovulációd,persze,ez nincs kőbevésve,akár előrébb is csúszhatott.:)


Nem a tüneteket kell figyelni,van annál egy jóval egyszerűbb megoldás,hogy kiderüljön,hogyha terhes vagy.Ez pedig csupán annyi,hogy megvárod a 17-ét és ha 4-5 napon belül nem jelentkezik a menstruációd,akkor tesztelsz egyet.

2018. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Igen igazatok van abban hogy nem is kéne figyelni magam. Csak várni.

Csak akkor tudtunk együtt lenni de azert van remény gondolom. Persze ha most mégsem akkor sincs baj hiszen első próba volt :)

Azert ha gondoljatok megirom majd hogy mi a helyzet.

2018. jún. 8. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Ok,mindenképpen írd meg!Szorítunk! :)
2018. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2018. jún. 9. 02:41
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mára nem várom. Ha nem jön meg ma akkor azért szerintetek hagyjam holnapra a teszet? Vagy esetleg későbbre?

Nincsenek tüneteim a megszokott menstruációs tuneteken kívül. Melleim fajtak a napokban de mostmár múlik a fájdalom. Has szurka is volt a megszokott módon kivéve hogy 1-2alkalommal a hüvelyemben is éreztem ezelőtt nem emlékszem hogy volt ilyen.

Na de inkább nem analizálom magam mert ez barmit jelenthet .

2018. jún. 17. 03:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Na megjött?
2018. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen 17.én délutánra megjött.

Na majd ebben a honapban igyekszünk tobbet együtt lenni p.é. körül

;) köszi annak aki válaszolt!

Majd biztos kérdezek megint :)

2018. jún. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!