Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton 9. -én) volt Ovum!...

Szombaton 9. -én) volt Ovum! Előtte, aznap és utána is együtt vtunk a párommal! Pár napja szúrkál a hasam, mensi szerű fájásaim vannak! A folyásom pedig néha vízesebbnéha krémesebb (de elég bő) Szerintetek ez minek a jele?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semminek. Van olyan hónap, h tapasztalsz mindenféle furát, aztán mégis megjön.
2017. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ja.. Minden honap mas. Nekem pl amikor terhes lettem az az egy volt eltérő, hogy nem volt mensi fájdalom amig nem maradt ki. (később lett) másnak meg dupla eros.. Nem.hiszem h van összefüggés.. Emberenkenk es terhessegenkent változó.
2017. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Nekem is hasonló a helyzet :) szintén szombat ovu, két napja nekem is van olyan érzésem néha mintha meg akarna jönni. Ez igen korai még, meg is lepődtem csütörtökön, mert olyan volt mintha bármelyik pillanatban megjönne, nekem sosem szokott hamarabb jönni.

Viszont én nagyon félek hogy beképzelem, mivel júniusban volt egy művi befejezésem a 9. héten, elhalt a baba sajnos ismét :( és ez az első hónap hogy próbálkoztunk azóta..szóval lehet csak képzelődöm. Segíteni tehát én sem tudok :) még bármi lehet sajnos..

2017. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz Velünk :) Mióta szeretnétek Babát?
2017. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezért írtam én is, mert korainak tartom a mensis görcsöket, meg egyszer tök hirtelen belenyilalt a hasamba, fel is szisszentem olyan hirtelen jött!

Mi 3. hónapja próbálkozunk!

2 hónapja vtam teljes vérképen, ami tökéletes, így elvileg az egészség megvan:)

2017. szept. 16. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor terhes lettem (ekkor még nem tudtam,hogy jön a baba) 2hónapig megjön érzésem volt, mindig betétet helyeztem ,hátha megjön. (Azért nem teszteltem mert máskor is volt,hogy 2 hónapig nem jött meg, féltem a csalódástól, aztán elmentem orvoshoz, ekkor kiderült,hogy igen terhes vagyok:) ) Bármi lehet, csak ne adjátok fel:)!!
2017. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, én írtam korábban hogy ugyanabban a cipőben járunk. Veled mi újság? Mikor fogsz tesztet csinálni? Holnapra várom a mensest, ha nem jön meg akkor szombat reggel teszt :) Amúgy nem sokmindent érzek azóta, sajnos. Általános tünetek, amik lehetnek PMS tünetek is. Remélem szerencsések leszünk :)
2017. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!