Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam tesztet...

Bettytanko3 kérdése:

Ma reggel csináltam tesztet és ki jött a két csík csak az egyik halvány de az ugyan úgy azt jelenti h terhes vagyok nem? És ha terhes vagy rakathatsz e műkörmöt? Vagy ijen kor nem ajánlatos?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Prioritások látom megvannak.
2018. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem ajánlatos. Sokkal ajánlatosabb lett volna kicsit figyelni nyelvtan órán.
2018. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha ott a csík akkor terhes vagy. Csinálj pár nap múlva még eggyet,hogy erősödik-e.

Műkörmöd lehet. Nekem is van évek óta és nem szedettem le azért mert terhes lettem. Majd a 32.hét után,mert baba mellett sem időm,sem energiám nem lesz foglalkozni vele.

2018. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha ilyen sotet vagy akkor szerintem ne rakass mukormot semmi ertelme.

Eleg lesz kinyitni valahol a szadat es menekulnek az emberek.

2018. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Rakass nyugodtan, semmi gond nem lesz. Nekem a szülés után is folyamatosan volt. Sokkal egyszerűbb volt havonta egyszer elmenni egy órára, mint minden nap reszelgetni,megkarmolni a betört körömmel a gyereket. Nekem elég rossz minőségűek a körmeim egyébként, ezért nekem így sokkal könnyebb volt.
2018. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
LY! ILYenkor. Szerintem kbszottul nem nehez megjegyezni
2018. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Műköröm lehet (nem rakatok, a körmeim jobb állapotban vannak nélküle, 2-3 hetente kell reszelnia hosszából levenni- hetente újralakkozni-ha több olyan munkám van, akkor esetleg 2-szer


2 csík terhes


Gratulálok

2018. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, az is pozitív. Gratulálok

Körmöd lehet, de jelezd a körmösnek a terhességet. (Mi így tanultuk és a házirendemben is benne van, hogy jelezni kell a terhességet. Bár nálam van kézápolás is és ott a masszázs miatt nem mindegy.)

2018. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!