Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csík vagy halvány...

Száradási csík vagy halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]



Időn belül jött ki, élőben jobban látszik viszont esküszöm nem tudom eldonteni a színét. Félek hogy csak azért látom enyhén rozsaszinnek mert annak szeretném látni. Egyébként negativban is látszik. Viszont tegnap óta enyhén rózsaszínes folyásom van, vagyis inkább csak a WC papíron látszik, de nem jött meg. Most nem tudom hogy ez baba lenne és menjek orvoshoz vagy csak a teszt szórakozik velem. Annyi hogy régen is használtam Gábriel tesztet de akkor sosem láttam ilyet rajta. (a műanyag borítást a fényképezes miatt vettem le.)


2018. jún. 10. 20:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom, szerintem ez negatív. Inkább az lehet, hogy nagyin szeretnéd már és ezert késhet is. Ilyen teszttel még ne menj orvoshoz, várd meg, hogy legyen egyértelmű pozitív. Akár egy hét múlva ujra csinálj, ha az megnyugtat.
2018. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igazából kicsit örülök is, mert nem lenne jó ha pozitív lenne és úgy verezgetnek, de az első babánál annyira egyértelmű volt a teszt hogy azzal már simán mehettem orvoshoz.
2018. jún. 10. 20:29
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Negativ.
2018. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
En latom, amit latsz. En is hasznaltam mar, soha semmi se volt rajta, masik teszteken volt, igy a nyakam nem tennem ra. Alakuljon a legjobban! :)
2018. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Délutánk vizeletbol készült. Holnap reggelibol ismetlek. Veszíteni valóm nincs. Köszönöm szépen! :)
2018. jún. 10. 21:40
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez még így szétkapva is negatív. A rózsaszín folyás arra utal hogy a napokban megjön.
2018. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ird majd meg a reggeli teszt eredmenyet
2018. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez egy egyértelmű negatív, de várjuk a reggeli tesztet.
2018. jún. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Sztem nem egyértelműen negatív....én látom amit a kedves kérdező lat...a rózsaszín folyás pedig lehet amiatt is h emlékszik a szervezeted h most kellene megjönnie.

Ebből még akarmi lehet,várom kíváncsian a reggeli teszt eredményét.

Drukkolok😊

2018. jún. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sem egyértelműen negatív, főleg ha időn belül jött elő. Drukkolok! Csináltál újat?
2018. jún. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!