Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csík vagy halvány...

Száradási csík vagy halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]



Időn belül jött ki, élőben jobban látszik viszont esküszöm nem tudom eldonteni a színét. Félek hogy csak azért látom enyhén rozsaszinnek mert annak szeretném látni. Egyébként negativban is látszik. Viszont tegnap óta enyhén rózsaszínes folyásom van, vagyis inkább csak a WC papíron látszik, de nem jött meg. Most nem tudom hogy ez baba lenne és menjek orvoshoz vagy csak a teszt szórakozik velem. Annyi hogy régen is használtam Gábriel tesztet de akkor sosem láttam ilyet rajta. (a műanyag borítást a fényképezes miatt vettem le.)


2018. jún. 10. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem.

Ha van ott valami a predictor jobban lathatoan megmutatja

2018. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban lehet olyat kapni? Mert nem városban lakom és eddig csak Gábriel vagy medi-lab tesztet adtak. Ezt a one-stepet úgy rendelem. Tudom hogy rossmanbol tudnék házhoz szállítatni tesztet.. De a postaköltség annyi lenne mint maga a teszt. :/
2018. jún. 13. 13:49
 23/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom de ez - kép alapján legalábbis -még mindig tök negatív.
2018. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Elány ***** válasza:

Teszteltél ma kedves kérdező vagy megjött esetleg?

Nekem 2x csinalt ilyet a gabriel. Elsőnêl 1 hétre rá lett pozi teszt aminek a vege az lett h 10.héten egy vetélésen mentem keresztül.

A másik alkalom a mult honap volt költözés miatt csináltam nemvárt előtt 3-4 nappal ilyen lett a teszt nem emelgettem ezért de aztán mégis megjött...

2018. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Teszteltem. Ugyanolyan lett mint a második teszt. És még mindig nem jött meg. Nem tudom mi lehet ez. Annyira halványak hogy igazabol már én sem hinném hogy ebből lenne valami. De megyek az orvosomhoz, amúgyis aktuális lenne, ő majd megmondja.
2018. jún. 15. 18:45
 26/27 anonim ***** válasza:
Rendelj DMből, csak 450ft a hazhoz szallitas!
2018. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem kémiai terhességnél lett ilyen, 4nap keses utam megjott. Persze lehet belole barmi.
2018. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!