Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem vérja Június 25-re?

Van aki nem vérja Június 25-re?

Figyelt kérdés
Szilvi:)

2018. jún. 10. 22:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én pont 25-re nem várom de a megérzésem azt súgja,hogy nem sikerült. Nemsokára úgyis kiderül.Szurkolok mindenkinek :)
2018. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Sziasztoj én is mindenkinek drukkolok nekem már van egy 3 éves lányom meg volt egy abortuszom :( mi mâr majd nem két éve próbálkozunk de ha nem jön megyek dolgozni
2018. jún. 15. 17:28
 13/29 anonim ***** válasza:
Ki hogy érzi magát ? :)
2018. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én semmi különöset nem érzek a mellem ugyan úgy fáj mint mensi előtt. Annyi hogy tegnap fájdogált görcsölt a hasam csak remélem hogy nem mensi előjele. Még van 5nap a nemvártig! És te érzel valamit? Mikor teszteltek? Majd írjátok meg az eredményt. :)
2018. jún. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Sokmindent nem érzek. Úgy érzem hogy ez nem a mi honapunk. Hétvégén kéne nem megjonnie. Jövő héten szülinapom, sokadik :( Azert irok, mi lett :) Zsoo
2018. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 2 nap van hatra mivel 25 napos a ciklusom :/gorcsolgettem vasárnap óta az a 7dpo volt . Igazából legbelül azt érzem megint semmi nem lesz de nagyon örülnek ha mégis osszejonne. Nem szeretném a clostyt kipróbálni és az jön a kov ciklusban :( holnap már tesztelek az a 10dpo bár a rövid lutealis fázis miatt nekem ha megjön is tesztelnem kell pár napig . Írjatok majd!!! :)
2018. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok halottam olyanról is hogy a méhszáj alapján is lehet tudni hogy sikerült a baba én nem mertem még meg próbálni szerintek hülyeség?

Sokan irták hogy felesleges

Mindenkinek drukkolok

Nekem hétfőn nem kéne meg jönnie

1 év és 4 hónapja próbâlkozunk

2018. jún. 20. 21:51
 18/29 anonim ***** válasza:

Szia:) megmondom őszintén soha nem fordult meg a fejemben h ilyenkor nezegessem magam . Nem hiszem h így ki lehet tapintani v ez alapján megtudod állapítani :/ olvastam ilyet is -olyat is de ez is szerintem mindenkinél más . A maganrendeloben pl volt olyan nagy pocakos kismama aki annyira ra volt pánikolva h szerinte kora szülott lesz a baba h naponta “vizsgalgatta” magát és az orvosom mondta neki h nem kellene a fertőzés veszély miatt sem , meg már az utolsó hónapokban ő sem szívesen vizsgálná hüvelyi uh-al... persze nyilván ez más ... de akkor is le döbbentem .

Ne értsd felre én már nagyon izgulok holnap péntek és kiderul megjön e v sem és jönnek a tesztek :/ amitől már rettegek... ( ma csináltam egy 10-és erzekenysegut (10dpo) de persze negatív lett ilyenkor haragszom magamra h miért nem bírtam ki :/

2018. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Szia én Hétfőre várom hogy mi lesz utolsó válaszoló mi a helyzet veled?
2018. jún. 22. 20:25
 20/29 anonim ***** válasza:
Szia én is hétfőre nem várom a hasam egyre jobban görcsöl és a melleim is egyre jobban fájnak. Napi 3 Mg b6 veszek be de ebből mensi lesz sajna :(
2018. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!