Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem vérja Június 25-re?

Van aki nem vérja Június 25-re?

Figyelt kérdés
Szilvi:)

2018. jún. 10. 22:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Nekem tegnap kellett volna meg jönni de semmi azóta sem. De érzem h mensi lesz. Valaki itt megfogalmazott erre az érzésre egy remek hasonlatot :D mintha egy vérrel teli lufi lenne a mehemben és érzem h hamarosan durranni fog ... ennyit érzek +a mellem nagyon érzékeny de semmi görcs már ... jah és 3 napja minden teszt negatív :/ bár ez még nekem csak a 12dpo . Érdekes ez az egész ...tudom nem vagyunk egyformák blablabla... Nade 1 npja késik hiába 12 dpo :/ na mindegy ... szerintem closti lesz ebből :(
2018. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nekem sajna ma délben megjött nem értem de nem tudok mit tenni ez megint nem az én hónapom utolsó neked drukkolok hogy baba legyen
2018. jún. 23. 12:16
 23/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező,én is 25re nem várom de ez nem a mi hónapunk úgy érzem :(
2018. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom Szilvi :( nem hiszem h baba lesz leesett a hőm 36,7 re eddig 37,1 volt mindennap ... már lélekben túl tettem magam ezen sokadszorra. Új hónap Új kezdet :D de azért írok mi lett !!! Drukk nektek !!!
2018. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Megjött nekem is :(
2018. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sajnálon Zsukka egyszer majd talán szerencsések leszünk addig is kitartás :) én 6 megyek nődokihoz hátha valami baj van oda bent majd megirom mi lett jó hétvégét mindenkinek
2018. jún. 24. 10:58
 27/29 anonim ***** válasza:

Köszi Szilvi :) már szedem a clostyt hátha ikrek lesznek :) a családban van 1-2 :D egy álmom válna valóra :)

Írj mi volt a dolinal de írhatsz privit is :)

2018. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én mára nem vártam eddig nem is jött de nem akarom elkiabálni lehet csak késik ha nem jönne még szerdán tesztelek sok sikert nektek :)
2018. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Szia zsukka32 reménykedem benne hogy az orvos thd valami hasznosat mondani majd 2 hónapal ezelőtt voltam dokinál de olyan lekezelő volt velen annyira bele mászott a magánéletembe hogy nem nagyon volt kedvem meg erőm se elmenni féltem hogy megint csak azt mondják hogy semmi bajom remélem most nem így lesz ki hogy van?
2018. jún. 26. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!